махне този бял фон от снимка

От: Може ли някой да ми помогне ?

Да, .png :)
 
От: Може ли някой да ми помогне ?

Братле, ти видя ли я ? Полоовината коляно е изрязано. има и още бяло в косата.
 
От: Може ли някой да ми помогне ?

За 20 лева ще ти го махна професионално :)
 
  • Like
Реакции: just
От: Може ли някой да ми помогне ?

Не се базикайте, картинката ми трябва спешно. Ако имах с какво - щях сам да го махна. И аз мога да ти направя супер графика, но за 70 лв.
 
От: Може ли някой да ми помогне ?

Добро е, но не искам никакво очертание :) Ако може и него да махнеш
 
От: Може ли някой да ми помогне ?

Ти преди няколко дена питаше как се маха бял фон от картинка (на Корел) и хората ти обясниха че на Фотошоп става. Ти се напрай на много в час и написа някакви глупости доколкото си спомням Че на Фотошоп си можел ама се било размазвало пиксела разбираш ли и се меракландиса да го напрайш на ФотоПейнт (ноу комент)...

Сега пак се правиш на праснат ("бъгнаха ми са програмите" - предстаяш ли си?) и искаш да ти свършат работа без пари, кат на сичкото отгоре се правиш на отворен ("супер графики за 70 леа") и нахалничиш с претенции...

Тоз форум ма отчайва, честно.

ПС: И загледай долния десен ъгъл къде е лицензното инфо на картинката, че си представям какви планове имаш за нея..
 
От: Може ли някой да ми помогне ?

Да, доста мангалско изпълнение е това. Влизаш в замунда, дърпаш си един фотошоп и си я правиш сам. Няма какво да се бъгне. Дори и бъкел да не разбираш, потърси туториали и за 2 ч. ще си постигнал някакъв резултат, като ти трябва толкова спешно.
 
От: Може ли някой да ми помогне ?

А на мен ми се отрази добре на нервите да поцъкам малко странични работи :). А иначе сте прави .... Но не му се карайте - има хора, които упорито отказват да им дадеш въдица - все се надяват на безплатна риба. Но тая работа си е до време.
 
От: Може ли някой да ми помогне ?

Добре, извинявам се, но все пак не мога да давам пари за такива неща..... парите ми отиват за моето здраве... все пак вас едва ли ви интересува това , но все пак ви благодаря.
 

Горе