мнение

От: мнение

Като се вземат снимките от Google какво нарушение е това? Някой ги е качил, смъкнали са ги няколко милиона абонати, та точно от мен ли ще търсят отговорност? Щом са в интернет и могат да се смъкнат свободно значи всичко си е нормално, отговорност да търсят от този, който е направил снимката. Не съм адвокат, ама специално за снимки едва ли някой може да ти повдигне обвинение :)

идея си нямаш колко бъркаш, и дано да не го научиш по трудния начин щото много боли, ама много.
 
От: мнение

Като се вземат снимките от Google какво нарушение е това? Някой ги е качил, смъкнали са ги няколко милиона абонати, та точно от мен ли ще търсят отговорност? Щом са в интернет и могат да се смъкнат свободно значи всичко си е нормално, отговорност да търсят от този, който е направил снимката. Не съм адвокат, ама специално за снимки едва ли някой може да ти повдигне обвинение :)

Точно, защото не си адвокат е добре преди да се изявиш с невежеството си, да прочетеш ето това: http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Millennium_Copyright_Act
 
От: мнение

Като се вземат снимките от Google какво нарушение е това? Някой ги е качил, смъкнали са ги няколко милиона абонати, та точно от мен ли ще търсят отговорност? Щом са в интернет и могат да се смъкнат свободно значи всичко си е нормално, отговорност да търсят от този, който е направил снимката. Не съм адвокат, ама специално за снимки едва ли някой може да ти повдигне обвинение :)

Смешно разсъждение на невеж човек. Аз му казвам, че вече има осъдени а той: "...ама специално за снимки едва ли някой може да ти повдигне обвинение".
 

Горе