може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

FESADE231

New Member
Току-що прочетох това проучване, което разкрива някои изненадващи информация повторно променящите се демографски на потребителите на видео игра и видове игри, които купуват:ANDROID

От анкетираните, 19% очевидно се играят на мобилни / ръчни устройства. Аз не съм сигурен, че в App Store, който в момента се отразява заключенията на това проучване, но това е добре за размисъл,

Бях обмисля закупуването на телефона на брат ми, той обича игри много, може да ви моля да ми дадете някои съвети, относно избора на телефон с добро качество подходяща цена?

Всъщност аз не знам какъв вид на играта той обича, но всеки свободното време, видях го да играе, и винаги показва, че функцията на телефона му не е добро.
Имам желание да му даде голяма изненада за рождения ден, може да ви моля да ми даде някои предложения?

Бях готов да купи телефона тук:
Pleseeeee, ми даде съвети, на които един е better.I "ще оцените, че е много ~~~~~~
 
От: може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

Ами, за игри телефон бих ти препоръчал Iphone.. Просто няма равен на него.
Страхотна графика, бърз, и доста хубави игри има за него.. :) Графики и т.н.

А, ако вече нямаш толкова финансова възможност, може да му купиш Някакво Sony Ericson-че..
Имат добри игри за него, почти за всякакъв модел :)
 
От: може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

suas sugestões são úteis, muito obrigado:)!
 
От: може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

Няма по добър геймърски телефон от Sony Erixon - Xperia Play . Телефона е изграден точно с тази цел. За повече инфо погледни тук :
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-play?cc=bg&lc=bg

Да добавя че Xperia серията е много сполучлива като цяло. А и вече на няколко геймърски събития се говори доста добре за Xperia Play . Ако се копува с геймърска цел това е телефона.
 
От: може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

Това google translate ли е :)
 
От: може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

БЛАГОДАРЯ!
 
От: може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

БЛАГОДАРЯ~~~
 
От: може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

Благодаря много, аз ще го разгледа .. утре аз ще отида да купя една ~ ~ ~ ~ щастлив ~ ~
 
От: може да ви моля да ми даде някои съвети на този телефон?

вие с ботове си играете а????
 

Горе