моля помогнете да започна да изкарвам пари онлайн

smokara

New Member
Значи здравейте на всички в този форум много ми е приятно.Искам да попитам дали някой от вас има желание да ми помогне да изкарам някой лев от интернет(не искам по 3000лв и не съм алчен).Ако трябва и ще си платя.Имам много мерак :).Мерси предварително.
 
От: моля помогнете

Мисля, че е крайно време да въведем системата за която говорихме...
 
Re: моля помогнете

Прочети всички важни теми по разделите следваи най-долу рителтед теми

и накрая почни с тази тема Помагайте за първия сайт


без четене няма да стане :)
 
От: моля помогнете да започна да изкарвам пари онлайн

Много прочетох но трябва някой да ми покаже.
 
От: моля помогнете да започна да изкарвам пари онлайн

@smokara задай по конкретен въпрос и ще ти се обърне внимание! Чел си абсолютно нищо, убеден съм!
 
От: моля помогнете да започна да изкарвам пари онлайн

Лев от интернет е много широко понятие. Уточни, откъде искаш да печелиш? С какво обичаш да се занимаваш и от какво разбираш!?
 
От: моля помогнете да започна да изкарвам пари онлайн

Smorata, щом тепърва започваш сигурно имаш много неясни неща. Ето какво ти предлагам аз. Първо - помисли си с какво най-много обичаш да се занимаваш. Примерно спорт, игри и тн. Когато имаш вече идея какво ти харесва, регистрирай си един блог (blogspot.com). Това е като интернет дневник където можеш да пишеш по любимата си тема. Примерно си избереш футбол. Започваш да пишеш статии и коментари за мачове, новини тоест всичко, което и те те вълнува. Същевременно разменяш връзки с други сайтове. След като свикнеш да пишеш, да поддържаш такъв блог, като имаш вече достатъчно посетители ти ще придобиеш опит. С този опит вече ще можеш да изградиш нещо комерсиално. Но до тогава - практика и четене.
 

Горе