най-гадния ден в живота ви?

testkiwi

Well-Known Member
Моят беше вчера. Направо ми се еба майката.

Съкратено - баща в болница, много пари - дължа, гадже - размисъл.

Добре че не катастрофирах иначе щеше да е върха на сладоледа :D

Вие да споделите?

П.п. Без да споменавате темата за цветето :-o
 
От: най-гадния ден в живота ви?

4-ти Юли 2006г.
 
Последно редактирано:
От: най-гадния ден в живота ви?

А кой е най-хубавият Ви спомен?
 
Негативизъм, негативизъм навсякъде!

Защо го казвам - какво му е гадното на деня? Проблеми? Да, всеки ги има. Защо се гледа от тази гледна точка?

testwiki - искрено се надявам баща ти да се оправи и най-вероятно ще се случи, стискам палци за което. Дължимите пари, рано или късно ще се издължат. Гаджето не е единствено

mantaman - жена ти е жива и здрава, нали? Смачкал си малко ламарини - майната им! Платил си за други ламарини - майната им и на тях!

Хора, защо търсите гадния ден в живота си? Аз не мога да намеря такъв, защото това е просто ден - ден като всички останали. Плюсове, минуси, случва се, факт. Защо не го приемате просто като ден в който нещата не са се подредили по начина по който искате? Това е повече от нормално. Имал си планове са ТОВА и ОНОВА, е не са се случили, всичко е станало по коренно различен начин, това значи ли че денят е бил гаден? Не бих казал. Колко по-"гадни" моменти имаме, толкова по-борбени ставаме.

NullByte - тепърва предстои да го разбера утре :)
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Ktomovсъгласен съм с теб на всеки се случват лоши неща постянно, но те нямат значение. Позитивните неща ни мотивират и ни дават сили. Иначе по темата почти всеки ден ми е такъв. Безпаричие, родителите ми само скандали, ако има къде ходя да блъскам като луд за някви пари където не са достатъчни,ама са от помощ. Но ако не сатези неща нямаше да посетя например форума и стана редовен посетител и да се уча,а и в близкото бъдеще да се опитам да променя някой неща с помоща на материялите тук и на хората във форума
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Томов - момчето пита за гаден ден и аз му отговарям - Човешката психика е феномен - понякога когато видиш че и на другите не им е било винаги лесно и ти олеква - дето се вика във всичко има нещо положително

А за да не се натоварвате от такива писания ще го редактирам :)
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Най-гадният ден в живота винаги предстои.
 
От: най-гадния ден в живота ви?

На 21-ви юни, две и десета.... когато се регистрирах в този форум :twisted:
 
От: най-гадния ден в живота ви?

На 21-ви юни, две и десета.... когато се регистрирах в този форум :twisted:

Значи си си объркал профила - пробвай с другия
 
От: най-гадния ден в живота ви?

27 април 2012 влязох за операция на апандисит от там получих сепсис = на 1 месец в болница и разпран корем.
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Имал съм супер гадни дни.. изпратил съм от този свят баща ми, близки приятели .. За пари никога не съм се ядосвал.. и липсата им, или това, че имам повече не е определящо за мен дали съм щастлив, или нещастен..
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Миналият месец влязох в болница с дъщеря ми, по същото време оперираха сестра ми, изпаднах в депресия и двамата с мъжа ми изкарахме тежък вирус. Всичко това в рамките на 5 дни.Много тежък период за мен.
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Здравето е най-важното нещо. За нищо останало няма смисъл от такива тревоги, всичко се оправя. Днес нямаш пари - утре имаш.
 
От: най-гадния ден в живота ви?

По тая тема това е най-големият капацитет:
94582bff0.jpg
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Не си мислете че проблемите ви са големи, колкото и големи да изглеждат през вашия мироглед.
За да си спестите нерви и депресии, просто променете мащаба на възгледите си.

Видях темата преди няколко часа и се замислих кой е бил най-нещастния ми ден, но не мога да се сетя. Това дали е защото имам множество гадни дни или защото са ми толкова дребни проблемите че ги забравям?

Не обичам около мен да има депресирани хора.

След време ще се сетиш как си мислил чеднес имаш големи проблеми и ще се засмееш повярвай ми.
Гадже... пфу, огледай се пълно е с нови гаджета, които само чакат да ги погледнеш...
ДЪлжиш пари... /би ли споделил сумата?/ след време това ще ти се струват джобни пари за вечерта.
За болницата, кофти да но ще мине и това.

Живота е гаден, но си прави малки щастливи моменти при всяка възможност. не изпускай, после ще те е яд за всеки пропуск. :)
 
От: най-гадния ден в живота ви?

След време ще се сетиш как си мислил чеднес имаш големи проблеми и ще се засмееш повярвай ми.

Точно! Примерно като ученик проблемът ти е бил как да влезеш в дискотеката без лична карта или пък че те е отрязала някаква девойка. Сега ти се струва наистина смешно как си се тръшкал за подобни глупости. Е, с възрастта мащаба на проблемите се променя, но не бива наистина всичко да се взима толкова присърце. Проблеми винаги ще има, но докато се тръшкаш живота си минава
 

Горе