направа на уебсайт тип визитка

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте,
Трябва ми човек , който да направи един сайт тип визитка.
Имам всичко - тескта,снимките ,които трябва да се сложат..бутоните как ще се казват с какви цветове и темплейта върху който ще се прави..и т.н.
Бюджета ми е ограничен ХХ лв.


Забележка:
Оферти от XXX нагоре е много при положение че имате всичко а не да почвате от нулата.

Давайте оферти на пм или имейл goldmon at fastmail.fm
 
Последно редактирано:
От: направа на уебсайт тип визитка

Статичен ли е или уп някакъв??
 
От: направа на уебсайт тип визитка

Забележка:
Оферти от XXX нагоре е много при положение че имате всичко а не да почвате от нулата.

Абе не съм много съгласен. Това, че има текст и снимки, не значи, че на текста няма да му трябва оптимизация и от него да останат само 10-те ключови думи.
Нито пък, че снимките няма да е необходимо да се обработват... (недай си боже ако трябва някои да пътува до Бургас да направи няколко снимки, бюджета няма да стигне само за пътните :)

С две думи това което си описа като предимства които трябва да свалят цената, всъщност е нещо нормално да бъде предоставяно от някои които иска да му се прави сайт.

Със темплейта и цветовете същата работа.

П.С. Всъщност искал МНОГО ЕВТИН сайт, а замисли ли се, че всъщност домейна и хостинга ще ти излязат по скъпи от сайта? 20 лв - домейн и 80 лв хостинг за 1 година са 100...

Все пак успех в намирането на идеалния кандидат :rolleyes:
 
От: направа на уебсайт тип визитка

Абе не съм много съгласен. Това, че има текст и снимки, не значи, че на текста няма да му трябва оптимизация и от него да останат само 10-те ключови думи.
Нито пък, че снимките няма да е необходимо да се обработват... (недай си боже ако трябва някои да пътува до Бургас да направи няколко снимки, бюджета няма да стигне само за пътните :)

С две думи това което си описа като предимства които трябва да свалят цената, всъщност е нещо нормално да бъде предоставяно от някои които иска да му се прави сайт.

Със темплейта и цветовете същата работа.

П.С. Всъщност искал МНОГО ЕВТИН сайт, а замисли ли се, че всъщност домейна и хостинга ще ти излязат по скъпи от сайта? 20 лв - домейн и 80 лв хостинг за 1 година са 100...

Все пак успех в намирането на идеалния кандидат :rolleyes:

Съгласен съм, 100 лв. е минималната цена, на която хората, които разбират от това биха се замислили дали да поемат офертата, и вероятно биха я подминали, понеже цената е много ниска.
 
От: направа на уебсайт тип визитка

Много фантазйй,, пътуване до Бургас и т.н.
за хостинга и домейна ако ми трябваше щях да го упомена..но хайде без подробности.

Абе не съм много съгласен. Това, че има текст и снимки, не значи, че на текста няма да му трябва оптимизация и от него да останат само 10-те ключови думи.
Нито пък, че снимките няма да е необходимо да се обработват... (недай си боже ако трябва някои да пътува до Бургас да направи няколко снимки, бюджета няма да стигне само за пътните :)

С две думи това което си описа като предимства които трябва да свалят цената, всъщност е нещо нормално да бъде предоставяно от някои които иска да му се прави сайт.

Със темплейта и цветовете същата работа.

П.С. Всъщност искал МНОГО ЕВТИН сайт, а замисли ли се, че всъщност домейна и хостинга ще ти излязат по скъпи от сайта? 20 лв - домейн и 80 лв хостинг за 1 година са 100...

Все пак успех в намирането на идеалния кандидат :rolleyes:
 
От: направа на уебсайт тип визитка

100 лв. за някого са много за друг малко.

Съгласен съм, 100 лв. е минималната цена, на която хората, които разбират от това биха се замислили дали да поемат офертата, и вероятно биха я подминали, понеже цената е много ниска.
 
От: направа на уебсайт тип визитка

100 лв. за някого са много за друг малко.

Това си е така, но иначе няма как да обезцениш труда и не може да казваш на някой да ти изработи нещо за по-малко пари, защото си ги нямал и не може да платиш за качествена услуга. В този случай работа ще ти свърши някой, който не разбира, и сега се учи.

Примерно, дето споменах за цената от 100 лв. - това е минималната ориентировъчна цена само на инсталация на Уордпрес (Разбира се, може и да не е Уордпрес, а да е друга система, просто давам пример с Уордпрес)- тук имам предвид не само една "гола" инсталация, но и всички работи, защити които трябва да се направят и да се защити системата. От там нататък вече почва другата работа. Така, че ориентировъчната минимална цена за изработка на това което искаш: сайт тип визитка е около 200-300 лв.
 
От: направа на уебсайт тип визитка

Не знам що си губя времето с теб. Питам те статичен сайт ли ще се прави по темплейт който ти даваш или уп или друг цмс сайт с тема която ти даваш, но отговор няма. Питам за да ти направя оферта, но явно не те вълнува да отговориш на евентуалния разработчк, но веднага започваш да се джафкаж за цената, като ти казват колегите че е нисък бюджета ти
 
От: направа на уебсайт тип визитка

сайта щее статичен чист html
ще има 5 - 6 бутона (5-6 странички) в която трябва да се сложи информация снимки и т.н.
хостинга и домейна са взети.
 
От: направа на уебсайт тип визитка

Абе нещата никога не са толкова лесни колкото изглеждат на пръв поглед.
Ако има готов/свален темплеит, написан текст, снимки... Мислите ли, че щеше да пише тук. Като само трябва да отвори фаиловете от темплйеита с notepad и са вмъкне текста и снимките...
Най-вероятно темплейта просто виден някъде, и се иска същия или негово копие... А дали е нещо безплатно или нещо за 50$ не е ясно...
 
От: направа на уебсайт тип визитка

Ако има готов/свален темплеит, написан текст, снимки... Мислите ли, че щеше да пише тук. ..
-
Не предполагай..Ето пиша и е така..потвърждавам.
 
От: направа на уебсайт тип визитка

Преди си правех труда да пиша и да обяснявам на дълго и на широко как е по-добре да отложиш даден проект примерно с месец, но да събереш нужен бюджет, за да ти бъде свършена работата качествено и без забележки и, че работата на програмистите и на дизайнерите /още повече дизайнерите/ далеч не бива да се подценява, защото според клиентите "слагаш там един бутон" означава програмиста да се наложи в конкретни ситуации да изпише доста редове код за един бутон, а дизайнера да съобрази въпросния бутон с куп правила и съответно като се наложи да промени доста други неща, за да изглежда наистина всичко както трябва дори за тренираното и професионалното око. Доста критики съм понасял с този подход, за това наистина не искам да ти оспамвам темата, но се пази да не се опариш, защото за 20-30-50 лева доста трудно ще се навие някой да ти свърши качествено работата и има голям шанс да си сложиш таралеж в гащите.

Не ти го пожелавам, успех с проекта, но имайте едно на ум, че приказката "по-евтиното накрая винаги излиза по-скъпо" е вярна. :) Успех!
 
От: направа на уебсайт тип визитка

някой да те кара да пишеш в тази тема и да ти иска услугите? дори и не си прочел постовете така, че не "изкачай" неподготвен.
WOW! За XX цена принципно не бих ти направил и база данни и юзер в c-panela и да ти вържа домейна към сайта!!!!

Виж файлът 9371
 
От: направа на уебсайт тип визитка

някой да те кара да пишеш в тази тема и да ти иска услугите? дори и не си прочел постовете така, че не "изкачай" неподготвен.

Ти как разбра, че не съм прочел постовете!? Много внимателно даже съм ги прочел и не мога да разбера как не те е срам изобщо да пускаш такава обява и да искаш някой да ти върши работа за жълти стотинки, а ти да прибереш 5 пъти по-голяма горница сигурно!!!! :mad:
 
От: направа на уебсайт тип визитка

mми щото така сер разбира. и ако искаш по ХХ на клиентите си за "връзване на база" ..божейй аман от такива като теб..:mad: ай не ми пиши повече в темата.
Ти как разбра, че не съм прочел постовете!? Много внимателно даже съм ги прочел и не мога да разбера как не те е срам изобщо да пускаш такава обява и да искаш някой да ти върши работа за жълти стотинки, а ти да прибереш 5 пъти по-голяма горница сигурно!!!! :mad:
 

Горе