$$$$$ на месец (преказвам с жена койято се занимава)

Gotovski

New Member
Хехе намерих си приателка вече :)

вебмастер от 9 години и се занимава с хапчета :)

Гледай малко лог:

Код:
[00:32:43] DEWIE42 says: if so I have one that is the BEST and invite only from Canada  but EVO.PLUS.com IS GOOD newest one...but being new and carrying non controlleds is safe and makes you really great monies...use forums, exchange links you must have your little secrets also after one year...lol do u make good monies with gen bucks? I makes thousands a WEEK lol used to be much more until pharmacy's got shut down so I play it safe lose money but better to be honest ;)
[00:33:32] Gotovski {} Gotovska says: lol
[00:33:41] Gotovski {} Gotovska says: i did`t use genbux for year :P
[00:33:48] Gotovski {} Gotovska says: i just start with them ;)
[00:33:55] Gotovski {} Gotovska says: from yestarday
[00:33:58] Gotovski {} Gotovska says: lol :O
[00:34:28] DEWIE42 says: I have NO conversion with them genbucks for some reason but the charts or tables I use I built myself
[00:34:30] Gotovski {} Gotovska says: i make monie with selling domains ;) that was before :)
[00:35:16] Gotovski {} Gotovska says: now i will try to learn something with affiliate marketings and hope to get some $$$ first months :)
[00:35:29] Gotovski {} Gotovska says: then i will go for $$$$
[00:35:32] Gotovski {} Gotovska says: and etc...
[00:35:44] Gotovski {} Gotovska says: can i see some of your sites ?
[00:36:01] DEWIE42 says: I have lots for sale had over 100+ sold one last year for $14,000 plus a share of commissions for 6 months ....I have domains to sell where did you sell yours?
[00:36:34] Gotovski {} Gotovska says: evry webmaster forum
[00:36:35] Gotovski {} Gotovska says: :)

Много пекана много помага и ме насочи в правилната програма ако работи че я споделя

Насочи ме и каде да рекламирам :) безплатно ;)
 
мали ко ви кажа на колко е години ше умрете :С

Код:
[00:52:45] Gotovski {} Gotovska says: Bulgaria
[00:53:07] Gotovski {} Gotovska says: .........
[00:53:10] Gotovski {} Gotovska says: :O
[00:53:47] DEWIE42 says: kewl.... just join the programs I just gave you and you will make thousands I promise you ...and of course I have heard of Bulgaria I am 61 yrs. old and a grandma to 4 children lol
[00:54:05] Gotovski {} Gotovska says: lol
[00:54:08] Gotovski {} Gotovska says: 61 :O
 
да де знам тя на такова ме насочи ма др програма те няколко ше видем дали работи ;) бтв бенбукс не предлагат хубави продукти :Д най тарсените хапчета за отслабване ги нема да ги рекламираш в генбукс. ма и тях и тва ше ползвам мой има далавера
 
хаха гледам спокойно точно тва гледам на прав поглед :) ма нещо не ми харесва комисионта им 20% зимаш на продажба хммм...

coolice каза:
гледаи да не е нещо незаконно, най малкото няма да си получиш парите 8)
 
georgimateev каза:
пичове ако продавате хапчета за махмурлук ви ставам редовен клиент

така е ;) като нямате свестно кисело мляко в Германия :p

Иначе ей такова бабе да си имаш :)
 
@georgimateev ето нещо за махмурлук (бих се радвал ако ми кажеш дали му излизат всички картинки на този темплеит като го гледаш от германия че май има някакъв проблем)

http://naturomeds.com/herbs.php?id=drugs&product=17

П.С. Бате кога ще блогнеш за Гугъл девелоперс дей, че чакаме да коменираме :) :wink:
 
coolice каза:
П.С. Бате кога ще блогнеш за Гугъл девелоперс дей, че чакаме да коменираме :) :wink:

Да, коментарите тук ще доведът до нещо интересно за обсъждане. А и каквото и да си говориме сме много щастливи че си бил там и можеш да кажеш няколко думи за това събитие. Успехи, бате.
 

Горе