нещо подобно на bux.to

Ами гледам, че рекламите са на Google.bg, ABV.bg и др. такива подобни, а такива сайтове едва ли ще ползват подобна реклама... :roll:

Също така искам да попитам колко често се обновяват рекламите?
 
Frik каза:
Ами гледам, че рекламите са на Google.bg, ABV.bg и др. такива подобни, а такива сайтове едва ли ще ползват подобна реклама... :roll:

Също така искам да попитам колко често се обновяват рекламите?


сайтовете ги слагам аз... Допълнително има опция в която като си събрал 5 $ и можеш да си сложиш сайта за 1000 показвания.

А иначе ги обновявам когато си преценя :wink:
 
еми надявай се ... то трябва цял живот да цъкаш за да направиш 20$ по добре да си направя един блог и да вадя кинти от adsense поне може и 100$ да взема докато някой си губи времето с подобни глупости но всеки си решава ... това е моето мнение и никога не бих се захванал с нещо подобно
 
Sobieski каза:
еми надявай се ... то трябва цял живот да цъкаш за да направиш 20$ по добре да си направя един блог и да вадя кинти от adsense поне може и 100$ да взема докато някой си губи времето с подобни глупости но всеки си решава ... това е моето мнение и никога не бих се захванал с нещо подобно


Е така е , но има много хора който немогат да се оправят с adsense и такива работи или пък нямат време... :)

иначе си прав.
 
Sobieski каза:
еми надявай се ... то трябва цял живот да цъкаш за да направиш 20$ по добре да си направя един блог и да вадя кинти от adsense поне може и 100$ да взема докато някой си губи времето с подобни глупости но всеки си решава ... това е моето мнение и никога не бих се захванал с нещо подобно
Ами незнам, но аз за помалко от 30 мин. изкарах 1,10 $ ... :)
 
Тва няма как да стане защото на реклама ти дава по 1 цент ти трябва да си цъкнал на 100 реклами а то няма толкова.
 
Sobieski каза:
еми то тогава 1 $ за колко дни се прави?

еми зависи колко реклами има ... аз след малко ще го напълня със реклами и .. тка :)

ама все пак ако имаш реферали става бързо :)
 
neo-choveka каза:
Sobieski каза:
еми то тогава 1 $ за колко дни се прави?

еми зависи колко реклами има ... аз след малко ще го напълня със реклами и .. тка :)

ама все пак ако имаш реферали става бързо :)
Именно! Имам два реферала и вече имам 1,2 $
 
Браво браво ... ще станете богати... влязах в сайта да разгледам и що да видя... zazz.bg mail.bg и разни подобни портали и сайтове... незнаех че mail.bg и zazz.bg плащат за да им посещават сайта но има и други изгъзици...
 
Sobieski каза:
Браво браво ... ще станете богати... влязах в сайта да разгледам и що да видя... zazz.bg mail.bg и разни подобни портали и сайтове... незнаех че mail.bg и zazz.bg плащат за да им посещават сайта но има и други изгъзици...

oх никой не е казал че те плащат да посещават сайта им. просто аз им добавям линковете.
 

Горе