нужна ми е малко помощ относно adbrite

bad_boy

Member
реших да се регистрирам в adbrite, но при регистрацията срещам проблем. Незнам как да попълня следните полета:
ако някой може да помогне, много ще съм му благодарен и ако някой е ползвал adbrite, нека сподели мнението си :)

Благодаря предварително!
 

Прикачени файлове

  • Screenshot.jpg
    Screenshot.jpg
    48.2 KB · Преглеждания: 38
adbrite имат ли някакъв лимит колко реклами да се слагат на една страница?
 
От: нужна ми е малко помощ относно adbrite

bad_boy: Максимум 3 рекламни полета, както в adSense. От BritePic и InVideo може да слагаш без неограничения.

AdBrite allows three zones of each advertising product per page, with the exception of BritePic and InVideo, which is unlimited. We discourage against creating an excessive number of zones as it will be difficult to keep track and troubleshoot if there are any issues that arise.
http://help.adbrite.com/index.php?sid=1442962&lang=en&action=artikel&cat=15&id=242&artlang=en

Ако искаш да правиш лев като publisher, не се занимавай с тия изобщо.
Добри са за правене на трафик.Още не съм успял да депозирам пари за реклама, но след като успея ще публикувам инфото в сайта.
 
От: нужна ми е малко помощ относно adbrite

adbrite стават като за публишер но трябва добър и качествен траффик от usa,ca и прочие.примерно аз имам сайт където имам реклами на blacklabelads - това е adbrite но за adult и с не много траффик 200-300 уникални изкарвам 1$-1.50$ дневно.Не е много но си е дето се казва като extra money.
 

Горе