някои нещо да каже за neobux

От: някои нещо да каже за neobux

като например кво
Най-елементарното - хвани се да пишеш статии за сео - ще изкарваш десетки (може би стотици пъти повече) от тези няколко цента е необукс, ще си обогатиш езиковата култура и т.н.
 
От: някои нещо да каже за neobux

Да, neobux настина плащат. Колко? Сметни си го сам. Печели се по главозамайващите (ако си индиец) 1цент на ден. Реално постигнеш ли минимума за cashout ти ги изплащат. Поне при мен когато след няколко месеца бях направил 2$ ми ги пратиха веднага
ПП: не ползвай чийтове/ботове, веднага те улавят.
От всичките бъксове, само от тея съм взел някой лев.
като например кво
AdSense/Youtube, clickbank и др. афилиейт, +18adds, link shortening, freelance, преводи, писане на статии, поддръжка на сайтове/сървъри, ръчен събмитър, решаване/създаване на каптча, форум/сайт/фб-страница модератор, приложения за телефони, ддос, спам, ...т.н. За тези се сетих за минутка.
 
От: някои нещо да каже за neobux

Да, neobux настина плащат. Колко? Сметни си го сам. Печели се по главозамайващите (ако си индиец) 1цент на ден. Реално постигнеш ли минимума за cashout ти ги изплащат. Поне при мен когато след няколко месеца бях направил 2$ ми ги пратиха веднага
ПП: не ползвай чийтове/ботове, веднага те улавят.
От всичките бъксове, само от тея съм взел някой лев.

AdSense/Youtube, clickbank и др. афилиейт, +18adds, link shortening, freelance, преводи, писане на статии, поддръжка на сайтове/сървъри, ръчен събмитър, решаване/създаване на каптча, форум/сайт/фб-страница модератор, приложения за телефони, ддос, спам, ...т.н. За тези се сетих за минутка.
ако инвестирам малко сте тръгне ли работата или пък смръдня ще е
 
От: някои нещо да каже за neobux

ако инвестирам малко сте тръгне ли работата или пък смръдня ще е
Зависи колко малко - ако си упорит и постоянстваш успеха ти е гарантиран - не трябва да си добър програмист или да вложиш хиляди за да правиш пари от интернет.
 
От: някои нещо да каже за neobux

изкарват ли се пари...
Изкарват... ама собствениците :rolleyes:

.................................
Ето ти идея, нали си програмист, а в една тема се чудеше каква да я захванеш. Аз, ако имах достатъчно скилс да съм запретнал вече няколко бъкс платформи :-o
 
От: някои нещо да каже за neobux

Ето ти идея, нали си програмист, а в една тема се чудеше каква да я захванеш. Аз, ако имах достатъчно скилс да съм запретнал вече няколко бъкс платформи :-o

тая гнус - буксовете не ги барам даже с ръкавици и с дълга пръчка
 
От: някои нещо да каже за neobux

Теоретически може да намериш 1000 гламави да кликат за цент на ден, но след края на месеца я са останали 5 от тях, я не. Реално за неото може да намериш най-много 10 и то ако се хванеш здраво с реклама, линкове по форуми и т.н. Ти си реши дали си струва или може нещо по-полезно да свършиш. Пример:
Вземи 1 картоф за семе - около 10-15 ст. Засей го някъде, може и в кофа от сирене или леген ако си в града. След 1-2 мес. ще имаш 2-3 кг картофи, ето ти $ 2.00, колкото от неото за 3,5 месеца!
Ами ако инвестираш тези $ 50, които искаш да вложиш в бъкса?

Успех! Избора е твой.
 
От: някои нещо да каже за neobux

От такъв бъкс можеш да печелиш само ако ти си собственика му, не вкарвай пари защото ще ги изгубиш.
 
От: някои нещо да каже за neobux

Теоретически може да намериш 1000 гламави да кликат за цент на ден, но след края на месеца я са останали 5 от тях, я не. Реално за неото може да намериш най-много 10 и то ако се хванеш здраво с реклама, линкове по форуми и т.н. Ти си реши дали си струва или може нещо по-полезно да свършиш. Пример:
Вземи 1 картоф за семе - около 10-15 ст. Засей го някъде, може и в кофа от сирене или леген ако си в града. След 1-2 мес. ще имаш 2-3 кг картофи, ето ти $ 2.00, колкото от неото за 3,5 месеца!
Ами ако инвестираш тези $ 50, които искаш да вложиш в бъкса?

Успех! Избора е твой.

ако половината от тез дето кликат по буксовете вложат такова усърдие в саденето на картофи ние ще станем износител от световна величина ве. ема ся друго е да се пържиш на слънцето, да се ровиш в пръстта и да си разваляш маникюра с плевене. не е престижно ръйш ли. едно е да се появиш изгорял на потник и с черно под ноктите за едно бързо кайве у шела, друго е да пърхаш с мигли в мола и да обясняваш как имаш онлайн бизньес
 
От: някои нещо да каже за neobux

Не се занимавай с буксове. Преди години - когато бях млад и зелен (сега съм само зелен) си взех Голден за 1 година - 80$ + реферали за 60$ и така и не успях да си избия инвестицията :)
 
От: някои нещо да каже за neobux

Направи си блог, разменяй банери, прави SEO, пиши статии, измисли нещо, от което наистина ще спечелиш. В тези сайтове само губиш, защото ти плащат минимални центове, които за да вземеш се минава доста време. Ако ти се работи за 2 долара на година, давай. Аз нямам такова търпение, та се занимавам с програмиране. Но ако наистина можеш да си хабиш времето, става. :)
 
От: някои нещо да каже за neobux

значи по принцип тоя бъкс е пионера и няма да фалира, другите карат по месец два
 
От: От: някои нещо да каже за neobux

значи по принцип тоя бъкс е пионера и няма да фалира, другите карат по месец два

http://bux.to/ също се задържаха вече сигурно 5-7години. Но лъжат и крадат повече от всичките еднодневки взети заедно :Д
 
От: От: някои нещо да каже за neobux

http://bux.to/ също се задържаха вече сигурно 5-7години. Но лъжат и крадат повече от всичките еднодневки взети заедно :Д

Да вземат да направят един уеб каталог Cofabux.com - Букс боклуците в нета и да праснат всички буксове на поддомейнчета. Ще спестят пари от закупуване на нови и нови домейни. :lol:
 
От: някои нещо да каже за neobux

Е то ако става на въпрос и clixsense.com се задържаха, да не говорим за сходната идея и различна реализация на fanbox.com, който се напълни с българи през последните 4 месеца :) Но факта си е факт. Може да си спретнеш едно блогче и да пускаш банери срещу заплащане. Поне е по-сигурно от вероятното заплащане след месеци пот на пръстите от кликове :D
 
Последно редактирано:
От: някои нещо да каже за neobux

(трупам постове за да мога да пращам съобщения)11
 
От: някои нещо да каже за neobux

(трупам постове за да мога да пращам съобщения)
 
От: някои нещо да каже за neobux

(трупам постове за да мога да пращам съобщения)

трупай ги в други теми, хич не е сложно да събереш 10 мнения и не дублирай постове, че има колеги които по набързо ще ти променят и цвета и мерака
 

Горе