някой запознат с All in One SEO

gshopov

Well-Known Member
:)
ем искам да попитам дали някой от хората ползващиго от повечко време може да ми сподели какви насторойки да задам в него
тъй като аз си го ползвам но съм си оставил стандартните и можеби е грешка това добавил съм само ключовите думи там и ............. до там
пък забелязвам че за няколко много важни фрази за мен не се индексирам добре на 3 страница съм което не ме остройва та ако някой който разбира от сео на блогове и иска да сподели с мен своя опит ще съм благодарен
дори ако някой от колегите тук който се занимава с сео на сайтове и блогове прояви интерес от това да поставя линк и банер към сайт в моя блог срещу това да ми се направи едно добро сео на блога пак ме устройва :)
 
и аз вчера започнах първия си WP блог
и ми се чудя какво да правя с категориите... чувал бях че тука някой даваше съвети да са ноиндекс, но така няма ли да е по-лошо, защото има много съдаржание на една страница, а иначе ще индексира само статиите и началната страница ?
 
аз го ползвам с дефултните настоики и съм доволен :) блинки слага киурди таитъл и десприпшънн на всяка статия и маи е по доволен от мен захапава трафик от най различни търсачки :)
 

Горе