някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

От: От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Бас 'фащам, че това е същия оня където продаваше Мартингейл... :lol:

Ама верно си е природно кухо момчето. 8) Тоя път си е уцелил ника.

още един от групата на спамаджиийте !!!!!!!!!!!!!
и какво има мартингейл с форекс неадекватен келеш
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Общото е, че Блинки до сега трябваше да те измете барабар с всичките ти помии тук. Пак те е пощадил и ти е баннал акаунта само, вместо по IP. :p
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Общото е, че Блинки до сега трябваше да те измете барабар с всичките ти помии тук. Пак те е пощадил и ти е баннал акаунта само, вместо по IP. :p

не знам за кого ме мислиш
и ми през оная работа
просто не ми е ясно от форекс са стигна до мартингейл
и кажи какво за мартингейл поне да знам коя тема да гледам келеме
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Общото е, че Блинки до сега трябваше да те измете барабар с всичките ти помии тук. Пак те е пощадил и ти е баннал акаунта само, вместо по IP. :p

Те в Севлиево имат 5 IP-та на цялото село. Няма да е трудно да изтреска всичките местни ISP-та.
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Те в Севлиево имат 5 IP-та на цялото село. Няма да е трудно да изтреска всичките местни ISP-та.

не разбрах къде да дойда да ми обесниш
кое е реферал и кое не е
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

не разбрах къде да дойда да ми обесниш
кое е реферал и кое не е

На Площад Македония. И без това отзад ще ти влезе по-лесно, отколкто в главата.
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

На Площад Македония. И без това отзад ще ти влезе по-лесно, отколкто в главата.
стига си спамил темата бе клошар
пиши лично
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

стига си спамил темата бе клошар
пиши лично

На лично е скучно, тук е по-интимно и има повече зрители на цирка :)
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

На лично е скучно, тук е по-интимно и има повече зрители на цирка :)

трябва ли да спамиш тема от която не разбираш
смотаняк и да пречиш на хора който се интересуват от форекс
понеже си комплексиран самотен тюфлек ?????
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

трябва ли да спамиш тема от която не разбираш
смотаняк и да пречиш на хора който се интересуват от форекс
понеже си комплексиран самотен тюфлек ?????

Липсва ти елементарна финансова култура за каквато и да е инвестиционна или посредническа дейност, а какво остава и за спекулативна. В темата няма и капка полезна информация за хората, които се занимават с обмен или търговия, освен малоумния съвет как да се нагърбят с пасив, който по някаква случайност евентуално може да се превърне в някакви средства.
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Липсва ти елементарна финансова култура за каквато и да е инвестиционна или посредническа дейност, а какво остава и за спекулативна. В темата няма и капка полезна информация за хората, които се занимават с обмен или търговия, освен малоумния съвет как да се нагърбят с пасив, който по някаква случайност евентуално може да се превърне в някакви средства.
мушмурок на мене няма да ми обесняваш дали имам или нямам
със сигурност съм доста напред от тебе но това е друга тема
темата е подходяща за хора който нямат средствата да започнат с такава инвестиция
има достатъчно много хора теглили кредит с неизгодна лихва за да започнат и така нататък
въпроса е къде е уловката на минималната лихва
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Ей, кой затри темата в Кофата бе. :( Оставете ме да се гъбаркам с момчето. Видимо има много въздух в черпната кутия за изразходване. И аз трябва да изпусна парата някъде, тоя беше добър чувал за тупане.
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Ей, кой затри темата в Кофата бе. :( Оставете ме да се гъбаркам с момчето. Видимо има много въздух в черпната кутия за изразходване. И аз трябва да изпусна парата някъде, тоя беше добър чувал за тупане.

комплексарче
що ми са непокажеш оффлайн
да ми обесниш как са нещата от живота ?1?1
 
Последно редактирано от модератор:
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Абе, s1yf0x, аз пиша в дадена тема ако искам да помогна на някой да разбере нещо, като под някой разбирам както автора на темата, така и евентуалния бъдещ посетител в нея. Дори природно кухия да е пуснал нарочно някъв негов линк, смятам че нещата дето съм написал на първата страница могат да са само от полза за него или за някой друг, който вижда в кредитите някаква необикновена възможност.

Сега се оказва, че аз съм си губил времето да пиша тия неща, защото темата е отлетяла в кофата. И защо, защото ти се включваш с твоя заядлив пост и после продължаваш да се излагаш с простотии като "Ще го вадя от задника му, само за да се изпикая и пак обратно". С толкова мнения, Rep Power и даже снимка на профила не мога да си представя как си оцелял в тоя форум. Връзки ли имаш, все ми е тая. Обвинявам тебе за съсипването на темата, нищо че природно кухия също ги пише пълни глупости. Той е нов, той може да е спамер, може да е всякакъв, но ти не може да имаш лукса да се правиш на изпражнение :evil:
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

Абе, s1yf0x, аз пиша в дадена тема ако искам да помогна на някой да разбере нещо, като под някой разбирам както автора на темата, така и евентуалния бъдещ посетител в нея. Дори природно кухия да е пуснал нарочно някъв негов линк, смятам че нещата дето съм написал на първата страница могат да са само от полза за него или за някой друг, който вижда в кредитите някаква необикновена възможност.

Сега се оказва, че аз съм си губил времето да пиша тия неща, защото темата е отлетяла в кофата. И защо, защото ти се включваш с твоя заядлив пост и после продължаваш да се излагаш с простотии като "Ще го вадя от задника му, само за да се изпикая и пак обратно". С толкова мнения, Rep Power и даже снимка на профила не мога да си представя как си оцелял в тоя форум. Връзки ли имаш, все ми е тая. Обвинявам тебе за съсипването на темата, нищо че природно кухия също ги пише пълни глупости. Той е нов, той може да е спамер, може да е всякакъв, но ти не може да имаш лукса да се правиш на изпражнение :evil:
ти като си каза мнението нормално
да съм се заяждал с тебе ?!?!
тоя мушмурок понеже е приятел с админчето и не го трие
иначе като гледам форума доста теми е оспамил !!!!!!
дори да е реферал който линк в крайна сметка така или иначе не е
може да се каже по друг начин !!!!
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

ти като си каза мнението нормално
да съм се заяждал с тебе ?!?!
тоя мушмурок понеже е приятел с админчето и не го трие
иначе като гледам форума доста теми е оспамил !!!!!!
дори да е реферал който линк в крайна сметка така или иначе не е
може да се каже по друг начин !!!!
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

nPuPogHno-KyX, именно. И да се заяждаш с мене просто няма да ти отговоря по същия начин и никога няма да стигнем до такива дълбини на простотията. За теб форума е като чат, пишеш си каквото ти дойде и до някъде това е нормално. Не е приемливо, но не е неразбираемо. Или си тийн с вулкан от хормони, или за сефте пишеш по форуми... има всякакви причини. В сериозен форум пиперливия език не е приемлив и админите бързо ще ти видят сметката ако без причини пишеш глупости, но това е работа на админите (или модераторите). Не е работа на форумците с дълъг стаж да се държат като фиркани до козирката :beer:

Нещо не работят цитатите в този раздел :shock:
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

мене ме дразни
че е некъв злобен заблуден пубер
разбиращ от всичко
спами на всяка тема от ядрена физика до плетки и обратно
и на админа го написах заради такива дребни мишки
който пречат на други да започнат форума ще замине :)
отделно за мене тоя форум е загубил статут на сериозен още през 2012 :)
и не пиша за първи път във форум :)
може би целта му да е осере репутацията на тоя форум с цел да му тръгне неговия
хахахаха дребен мушмурок е тоя :)
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

AseasRoa, от къде знаеш, че наистина не съм фиркан до козирката :D
 
От: някой знае ли нещо за тези нещо са ми съмнителни

nPuPogHno-KyX, ти си виж своите постове преди да решиш да докладваш на админите какво трябва да се вижда във форума и какво не :wink:

По темата, понеже още търсиш уловката в лихвата. Не съм им гледал сайта, не съм им гледал условията, но всеки знае, че новобранците във Форекс си изгарят акаунтите. Аз съм го правил това сигурно повече от 10 пъти. Според мен уловката е, че понеже изглежда примамливо, някой ще вземе наистина да тегли кредит, да загуби парите и после да трябва да ги връща с кой знае колко по-голяма лихва. Докато губиш пари никой не те пита как и защо, но когато трябва да връщаш пари... има доста тъжни истории.

Възможно е в изключителни случаи кредитите да помагат на някой за нещо. Пак казвам, ако наистина те бива във Форекс, няма да си слагаш и тоя риск на раменете, да работиш с чужди пари. Ако те бива ще си ги направиш сам рано или късно.
 

Горе