няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

ba6tata4

New Member
здравейте искам да си направя сайт.проблема ми е ,че искам да е на испански ,но същевремено аз като админ да мога да го модернизирам на български.Ако имате идеи моля споделете ги:cry::cry:
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

Как така да го модернизираш? Защо ще ползваш стари версии на сайт, след като ще го модернизираш с по-нови версии? Само загуба на време е това.
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

здравейте искам да си направя сайт.проблема ми е ,че искам да е на испански ,но същевремено аз като админ да мога да го модернизирам на български.Ако имате идеи моля споделете ги:cry::cry:

1. работиш през гугъл транслейт
2. инсталираш уордрес на български и променяш това което се вижда на сайта на испански
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

здравейте искам да си направя сайт.проблема ми е ,че искам да е на испански ,но същевремено аз като админ да мога да го модернизирам на български.Ако имате идеи моля споделете ги:cry::cry:

извинявам се не съм се изразил правилно.мисълта ми беше когато вляза като админ в контрол панела на моя сайт мениото да е на български ,понеже термините на испански не са ми много ясни.А самият сайт да е със испански облик
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

1. работиш през гугъл транслейт
2. инсталираш уордрес на български и променяш това което се вижда на сайта на испански

мерси kreten гогле преводача не много точен с превода .Да помага ,но като се включвам и аз с превода
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

мерси kreten гогле преводача не много точен с превода .Да помага ,но като се включвам и аз с превода

начи аз се опитвам да ти помогна, ти ми викаш кретен?!?!

Бащице, не мога те разбера - койтуй отношение?!?!
 
инсталираи на англииски, в блога си пишеш на испански, а админ панела да е англииски ще можем да ти помогнем по лесно, или започни blogger.com разрешава комерсиални сайтчете /блогчета безплатное и може да си добавиш твой си пане

иначе мисля че мога да обясня как да се направи да е така както искаш но не съм го правил за да съм напълно сигурен за worpdpress говоря
 
От: Re: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

инсталираи на англииски, в блога си пишеш на испански, а админ панела да е англииски ще можем да ти помогнем по лесно, или започни blogger.com разрешава комерсиални сайтчете /блогчета безплатное и може да си добавиш твой си пане

иначе мисля че мога да обясня как да се направи да е така както искаш но не съм го правил за да съм напълно сигурен за worpdpress говоря
worpdpress
добре сте пробвам , контрол панела на англиски ли е
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

много благодаря сега видях :roll:worpdpress че има тази опция език на админа и език на сайта мерси много тръгвам да го правя
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

начи аз се опитвам да ти помогна, ти ми викаш кретен?!?!

Бащице, не мога те разбера - койтуй отношение?!?!

:lol: ............
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

начи аз се опитвам да ти помогна, ти ми викаш кретен?!?!

Бащице, не мога те разбера - койтуй отношение?!?!
бре не исках да те обидя честно ,но аватара ти пише така как може да си мислиш такива работи и аз си помислих сто тиe такъв аватара,но не съм те питал :roll:
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

бре не исках да те обидя честно ,но аватара ти пише така как може да си мислиш такива работи и аз си помислих сто тиe такъв аватара,но не съм те питал :roll:

:lol: маайтаааап беее

:beer:
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

:lol: маайтаааап беее

:beer:
разбрах аз ,че ме бъзикаш.по нататъка като направя нещо със сайта ако стане де ще те питам как да го оптимизирам в испански сървъри :roll:
 
Re: От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

много благодаря сега видях :roll:worpdpress че има тази опция език на админа и език на сайта мерси много тръгвам да го правя

wordpress.com не дават много много комерсиални сайтове за разлика от блогър да знаеш че може да ти го изтрият ако сложиш реклама по него...

ама може просто да го разъкаш да видиш как се работи с платформата... и после на твой хостинг със твой домейн а този в wordpress ком ще го ползваш за сателите сайт да си линкваш другия
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

Ако ще инсталираш WP, то с панел на английски, за да му свикнеш, че 99% от инфото е на английски в нета:) А ако трябва да избираш между вп.цом и блогър, то тук няма съмнение - блогъра.
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

А никой не го попита дали текстовете, които ще качва в сайта са на български и трябва да се превеждат on the fly или ще са на испански? Как ще актуализираш сайт на испански, след като не си запознат с езика? Ще ползваш готови написани текстове?!? А кой ще пише мета, заглавия ?
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

А никой не го попита дали текстовете, които ще качва в сайта са на български и трябва да се превеждат on the fly или ще са на испански? Как ще актуализираш сайт на испански, след като не си запознат с езика? Ще ползваш готови написани текстове?!? А кой ще пише мета, заглавия ?
направо създадох нов сайт,испански знам да говоря ,но с писането сам далече от правописа.проблем няма корегирам със google върви сега уж работата:roll:
 
От: няколко въпроса за направата на сайт моля за съвет

направо създадох нов сайт,испански знам да говоря ,но с писането сам далече от правописа.проблем няма корегирам със google върви сега уж работата:roll:

бащице, знам че няма да ми са разсърдиш ама ти и с българския си малко далече от праописа. димек - уелкъм ту ди клъб

последно какво направи - вордпрес на твой остинг или на .ком? или блогспота си избра? кажи, че като питаш да помагам
 

Горе