онлайн аукциони

gshopov

Well-Known Member
здравейте някой може ли да ми предложи софтуер за онлайн акцион
и каде мога да прочета как стоят нещата с такъв вид сайт примерно как става разплащанията носи ли сайта някаква отговорност и подобни

примерно като bid . bg

виждал съм няколко такива сайта но неможах да открия системата или не търся както трябва :(
 
Последно редактирано:
От: онлайн аукциони

В момента изработвам аукцион .Ще го завърша след 2-3 седмици.Дизайна няма да е като на bid . bg ама пак ще е добре. Напълно функционален!!! Има си всичко което трябва да има един ауксион.
Ако има интерес питайте
 
От: онлайн аукциони

още няма хляб в бг за тия аукциони.Никой не иска да плаща по i-net.иначе aj auction е най-доброто копие на ebay за момента-купи си скрипта или го изтегли от някъде
 
От: онлайн аукциони

още няма хляб в бг за тия аукциони.Никой не иска да плаща по i-net.иначе aj auction е най-доброто копие на ebay за момента-купи си скрипта или го изтегли от някъде

Ммм не съм съгласен. Има много аукциони в България. И съответно хората плащат! Говоря най-вече за penny аукциони. :wink:
 
От: онлайн аукциони

Аз съм собственика на http://www.QxBid.com аукцион и платформата е на PHP PRO BID както казва "the_heaven" това е може би най добрата платформа
 
От: онлайн аукциони

Айдее на аукционите !
След соц.мрежите тип pligg, май идва модата на аукционите ?
 

Горе