Продава се: онлайн магазин за български аксесоари за баня

tedkata_m

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте, продавам онлайн магазин за български аксесоари за баня - с 20 години гаранция. Новият собственик ще получи магазина, заедно с контактите на доставчика (фабриката), който се намира в град София. Ето малко подбробности около магазина:

Домейн: bathbg.com
Домейнът перфектен, предплатен е до 13.07.2018 година!
Реклама не е правена, всички поръчки са дошли през органични търсения. Ако решите да го рекламирате, ще има много по-голям потенциал.
Система: Wordpress

Първа поръчка на 25.08.2015, последна поръчка на 9.06.2017

Оборот: 1722 лева
Печалба - 30% от оборота
Брой поръчки: 42 (един човек поръчва минимум 2 аксесоара)

Цена на магазина, което включва и домейна: 950 лева
Пишете на лично при интерес или в темата.
 
Здравейте,

Искам повече информация относно магазина Ви. Интересувам се от приходите и разходите за последните 12 месеца, начина на работа на магазина, рекламиран ли е, както и всяка друга информация която сметнете за редно.
Моля, изпратете ми информацията тук под формата на ЛС или на поща martiron87 (at) gmail.com

Благодаря предварително и успешен ден.
 
На принципа на дропшипинг ли работи? Или е нужно складово пространство? Брой посещения на месец? Ако можеш да ми изпратиш спосък с всички направени поръчки за съответната сума и печалбата от всяка поръчка. Благодаря!
 
И аз се интересувам от подробности, въпросите на VAskO
"На принципа на дропшипинг ли работи? Или е нужно складово пространство? Брой посещения на месец? Ако можеш да ми изпратиш спосък с всички направени поръчки за съответната сума и печалбата от всяка поръчка. Благодаря!"
 
Здравейте,

Искам повече информация относно магазина Ви. Интересувам се от приходите и разходите за последните 12 месеца, начина на работа на магазина, рекламиран ли е, както и всяка друга информация която сметнете за редно.
Или е нужно складово пространство? Брой посещения на месец? Ако можеш да ми изпратиш спосък с всички направени поръчки за съответната сума и печалбата от всяка поръчка.
Моля, изпратете ми информацията на ЛС или на поща inspektora78 (at) gmail.com

Благодаря предварително и успешен ден.
 
Здравейте, може ли и на мен да ми изпратите повече инфо. Какъв е принципа на работа на сайта? На принципа на дропшипинг ли работите? Изпратете ми съобщение на [email protected] Мерси!
 
Колега,
Изпрати моля те и на мен инфо за приходи, разходи за последната година. Схема на работа, посещения също.

Благодаря предварително.
 

Горе