Продава се: онлайн магазин за масла, добавки и консумативи

@Blinky, ако ще ми триеш коментарите, по-добре прочети пак правилата на форума и ги редактирай ако мислиш да адвокатстваш на документирани скамерчета и куците им офертички.
Понеже много се буташ за правила, ти прочете ли ги преди да коментираш, критик?
Една тема нямаш, ама навсякъде си капацитет, особено когато не те питат. Това няма, онова няма, тоя е такъв, оня е онакъв. Ти ли се извъди най-големия капацитет, бате?! Най-умният ти ли си? Най-кадърния ли си? Заради това ли си тук денонощно? Всяка жаба трябва да си знае гьола. Какво продаде, та си тръгнал да коментираш и да даваш акъл? 2 теми ми оспами. Нали се сещаш, че ако админите си вършеха работата, щеше да си мютнат за поне 6 месеца? Или използваш намалението, че Blinky си почива, та да вършееш из форума? Във втора точка на правилата на пазара пише да уважаваш темите и хората. С мненията ти не личи да ги уважаваш, съответно си получаваш същото неуважение. Та ако искаш се жалвай и на хисарския поп. Относно скамерството - доведи ми 3ма човека, които съм прецакал с пари - измамил, завлякъл, взел и не върнал, откраднал и т.н. и ти обещавам, че ще си изтрия профила тук. От друга страна, ако аз потърся в колко теми си срал, вероятно ще изкарам достатъчно доказателства за един огромен банан + кик.
@Blinky , отново, когато видиш това, зачести ми темата от спама, моля. Ако можеш и да си поговориш с г-н КАПАЦИТЕТ да не спами темите на хората, в частност моите, особено с нерелевантни мнения, ще е супер.
 
Мнението ми е просто предупреждение за по-новите онлайн предприемачи.
Да повторим:
  • исканата цена видимо е много над реалната стойност.
  • офертата не идва от хубаво място, исторически-форумно погледнато.
Всеки да си прави проучванията ако иска.
 
  • Like
Реакции: Sky
Мнението ми е просто предупреждение за по-новите онлайн предприемачи.
Да повторим:
  • исканата цена видимо е много над реалната стойност.
  • офертата не идва от хубаво място, исторически-форумно погледнато.
Всеки да си прави проучванията ако иска.
И всичко това е твое субективно мнение. Дали е релевантно или не е, отново всеки може да си прецени.
 
  • Like
Реакции: Stop
По чуждите теми може, а прасета не може ....
Що не копира целият ми пост в другата тема, а, лаладжия?! 'Щото точно останалото е това, което различава градивната ми критика от спама. Не че някои мозъци биха осъзнали разликата. Те просто толкова си могат...
 
Що не копира целият ми пост в другата тема, а, лаладжия?! 'Щото точно останалото е това, което различава градивната ми критика от спама. Не че някои мозъци биха осъзнали разликата. Те просто толкова си могат...
Кой е лаладжия може да се види тук
za-10-leva.jpg
 
Кой е лаладжия може да се види тук
Виж файлът 19806

Преди 7 години, парашутист. Ти като си бил на 25, не си ли търсил начин да изкараш допълнително пари?! Издържам се сам откакто бях непълнолетен. И никога не съм разчитал, че "тати и мама" ще ми дадат. Сам си платих обучение и двете висши образования. Наемите, разходите, колите, учебниците, допълнителните уроци, кафетата и почивките. Това не е нещо, с което не се гордея.
И ако за теб това е смешно, просто доказва, че си поредното тъпо мамино детенце тук, което може да го духа под вода, докато изсъхне!

П.С.: Що не намериш някой сега да ти направи дизайн на визитки за 10 лв? Или да раздава флаери? Щото за 10 лв ще те пратят там, където и аз днес. Лаладжия. По-точно лаладжийка - точно като някоя жена - започва с актуалното и завършва със "старите хитове". Путьо.
 
Шоуто на Гала. Очаквам още сълзливи истории за лична драма. Ама митето като го настъпите по мазола и излиза от режим варненски бохем и влиза в режим аспаруховски рогач.
 
Шоуто на Гала. Очаквам още сълзливи истории за лична драма. Ама митето като го настъпите по мазола и излиза от режим варненски бохем и влиза в режим аспаруховски рогач.
А сливенския циганин си остава цял живот сливенски циганин. Вари го, печи го, в костюм го облечи, няма да стане по-добър от мангуста, или както във Варна им казват - египтянин.
 
А сливенския циганин си остава цял живот сливенски циганин. Вари го, печи го, в костюм го облечи, няма да стане по-добър от мангуста, или както във Варна им казват - египтянин.
толкова си спрел, че не можа да измислиш нещо различно за толкова години.
 
толкова си спрел, че не можа да измислиш нещо различно за толкова години.
Не ми трябва. Ти от години си тъп и се заяждаш по един и същи инфантилен начин, ама иначе не си спрял (пише се "спрял", научи българския, от толкова години ти се налага да го говориш).
 
Не ми трябва. Ти от години си тъп и се заяждаш по един и същи инфантилен начин, ама иначе не си спрял (пише се "спрял", научи българския, от толкова години ти се налага да го говориш).
На български комуникирам с хора, които го разбират. С теб на по-елементарно ниво с надеждата, че ще започнеш да разбираш.
 
На български комуникирам с хора, които го разбират. С теб на по-елементарно ниво с надеждата, че ще започнеш да разбираш.
Разбирам български, когато ми го говори българин. Когато циганин се опитва да ми говори на български, се губя, признавам си. Но поне си признаваш, че родния ти цигански език е доста по-елементарен, като теб.

Събрали се махленските клюкарки на форума и решили да се правят на оборотни и да дават акъл. Каквото и да напишете, аз сайта ще го продам и то на не по-ниска цена от 25 000 лв. Защо? Защото оборотът нараства, печалбите също. Защото инвестицията ще се избие за между 2 и 3 години. Защото съм вложил немалко пари и усилия в този сайт. И най-вече - защото така съм решил. И не бързам. И нито едно лаладжийско/парашутистко мнение няма да промени цената. Помиярите си лаят, керванът си върви. Повече на хора, които съм игнорирал няма да отговарям.
Както пишеше на сградата на едно училище: "Мрете курви, кучки и педали! Аз идвам." :D
 
Последно редактирано:
Разбирам български, когато ми го говори българин. Когато циганин се опитва да ми говори на български, се губя, признавам си. Но поне си признаваш, че родния ти цигански език е доста по-елементарен, като теб.
И ти ми говориш за инфантилност :D:D:DТолкова си жалък приятелю, че сам не го осъзнаваш. Ходи да хленчиш на лични, че взе да се излагаш.
 
Офертата е еквивалентна на "Дай ми 30 хил. лв, за да те назнача на пълен работен ден и мин. раб. заплата (МРЗ), без осигуровки".
  1. Набутал си се в ниша дето основните търсения започват с 3-5 реклами.
  2. Оптимизирал си за фрази, по които почти никой не търси.
  3. Направил си му провинциален линк-билдинг.
Вероятно най-накрая ти е светнало че си му ударил тавана и давай да търсим балък-купувач.
 
Офертата е еквивалентна на "Дай ми 30 хил. лв, за да те назнача на пълен работен ден и мин. раб. заплата (МРЗ), без осигуровки".
  1. Набутал си се в ниша дето основните търсения започват с 3-5 реклами.
  2. Оптимизирал си за фрази, по които почти никой не търси.
  3. Направил си му провинциален линк-билдинг.
Вероятно най-накрая ти е светнало че си му ударил тавана и давай да търсим балък-купувач.
Според теб.
Офертата е еквивалентна на: "Искате работещ бизнес, който да ви носи регулярни приходи? Няма проблем. Но няма да струва 5 хиляди лева"
1. Хубаво ще е да посочиш кои са тия основни търсения с 3-5 реклами.
2. Хубаво ще е да посочиш кои фрази никой не търси.
3. Хубаво ще е да провериш откъде са ми линковете. И какви са показателите на сайтовете, където са ми линковете. Ако можеш, разбира се.
Достигнал съм му тавана след 1 година при мен, така ли? И без да са се качили повечето продукти в pazaruvaj?! Айде бе ...

Нали се сещаш как мога отново да изкарам снимки за тия "основни търсения" и да те закопая като разбирач?
А искаш ли да изкарам тия фрази, дето никой не търси, за да видиш къде се намирам и хората пак да разберат какъв си капацитет? Подсказвам: масло repsol, добавки bardahl, масло eneos, масло motul, автокозметика sonax и още, и още...
А искаш ли да изкарам аз показателите на сайтовете, където имам линкове, за да разберат всички какъв си дървен философ?
И още, и още. Мога до утре да изкарвам доказателства, които оборват всяка една твоя думи. А ти можеш само да говориш, както досега. И да олекваш, понеже нито една твоя дума няма доказателство. Само нещо хвърлено на вятъра ей така. Вероятно сестра ти е курва и от там си се научил на тоя похват. Който меко казано не е мъжки и доста се доближава до: "това грозде е горчиво, 'щото е много нависоко".
Както казах - за абсолютно всичко имам доказателства и ще ги предоставя на купувача.

Досега какво разбрахме:
1. Форумът е пълен с махленски клюкарки, които хващат една дума и я дъвчат като гума. И точно като жени започват с най-новите песнички и завършват със старите хитове, тип: "ама ти помниш ли през лето господне 2014, в първия четвъртък на Юли какво направи..."
2. @Noke наговори един куп неща, които се оказаха неверни, като за всяко от тях аз извадих доказателства за неговата компетентност, т.е. за липсата на такава.
3. Всеки може да използва форумната търсачка, което е похвално.
4. @Blinky все още си почива и не може да ми разчисти темата. Но ще почакаме.
5. След 2 страници обявата си стои, цената също и "гроздето е много кисело, 'щото не е безплатно".
 
Ми давай де - закопай ме.
Какво само разпъваш локуми?

Демонстрирай потенциала на неколкогодишен сайт, получаващ 200-300 или колкото бяха там посещения на ден.
 
Ми давай де - закопай ме.
Какво само разпъваш локуми?

Демонстрирай потенциала на неколкогодишен сайт, получаващ 200-300 или колкото бяха там посещения на ден.
1. Хубаво ще е да посочиш кои са тия основни търсения с 3-5 реклами.
2. Хубаво ще е да посочиш кои фрази никой не търси.
3. Хубаво ще е да провериш откъде са ми линковете. И какви са показателите на сайтовете, където са ми линковете. Ако можеш, разбира се.

Липсата на отговор, герой, само по себе си всъщност е отговор.
 
Да не го продавам аз това че да седна да пиша фермани?
Айде кандърдисвай си там купувачите или ъпвай следващите няколко години.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе