Продава се: онлайн магазин за спортни дамски дрехи sveji.bg

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
11-тина продажби за 3 месеца, оставен е напълно на автопилот да отлежава. фейсбуук страницата прави някакви лайкове ежедневно, трафика е малко 5-6 души предполагам. Давал съм около 200лв за реклама на страницата за лайкове ( натурално чрез фб реклама ) . Някои са и от маркетплейса на фейсбуук - тях не ги броя - 5-6 неща мисля, че са селвани там, тикток клиновете мисля - вървят доста из фейсбуук.


Тези 11 продажби, 500лв / чистата печалба е доста - маргина е много добър, сега цените на производителя са с една идея по-високи, ние поръчахме нещата есента, та се бавиха 4 месеца с бавната доставка, но хванахме добри цени - около 300% профит спрямо цената им. Сега е към 250%, и 150% някъде, ако поръчвате бърза доставка за 14 дни.


сайта е нищо особено - wp, оптимизиран on page много добре откъм тайтъли и дескрипшъни на всеки продукт - зор имаше и докато му вдигна спийда на 90+ - за сметка на това, че съм рязал доста от нещата по сайта /темата.


3000лв заедно с всичката налична стока / страницата, и т.н.. Дрехите са хубави, опаковани, имат си серийни номера на тях, и т.н.. , те вкл. и размера / модела , цвета - лесно се ориентираш кое какво е по каталожния номер, в сайта са вкарани като скрити атрибути въпросните за улеснение.
Контакт и инфо с производителя, голяма фирма са от Китай, с около 130 000 налични модели - постоянно добавят нови неща, и са коректни и освен това, са с доста рейтинг в алибаба, но в директният им сайт имат много повече продукти.


Сайта е правен за да се занимава близък човек, продава се, защото искам да налея в друг проект финанс, не екомерс.





Гугъл Конзола, за да имате идея, че нищо не е правено по него откъм линкбилдинг - мисля, че само в 2 директории го бях добавял, и то понеже ги бях видял от тук. Блога също не е пуснат. Абсолютно съм убеден, че нишата не е трудна и може да се постигнат резултати органични с минимална ангажираност , който му се работи и пише съдържание.



e6055504d85582b3ede1cbd7ef9729d1.png


816b242de47f56d0be27cd9fb21c1d69.png
 

Горе