Аукцион за: онлайн сайт за преводи с база данни за преводачи

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте, колеги!
Изчетох правилата на форума и повечето админи за търгове, продажби и прочие.
Публикувам обява за сайта си за преводи и легализация на документи.
Сайтът е на Joomla 1.5 и се класира на топ 5 страници в Google по доста ключови думи (онлайн преводи, prevodi и др.).
Предлагат се преводи(устни и писменни) на над 20 езика, сред които и някои доста рядко срещани (като японски и хърватски например), както и легализация на документи.
Работим на схемата, че всичко се заплаща преди да извършим услугата, защото съм се напарил 1-2 пъти в началото от разни измамници.
Хостингът и домейна струват 60 лв на година. Платени са до 20.12.2016г.
Така изглежда админ панела:
Виж файлът 11183

Това е оборота по сметката ми за 2014г.:
oborot2014.jpg

Уточнявам, че половината от сумата НЕ Е доход от сайта. Чистата печалба е 30 % от доходите от сайта.

Това е оборота по сметката ми за 2015г.:
smetka.jpg

Тук около 10 % от сумата НЕ Е доход от сайта. Чистата печалба е малко над 50 % (имаше повече устни преводи).

Това е оборота по сметката ми за 2016 до сега:

2016.jpg

Тук цялата сума е доход от сайта. Чистата печалба е над 50 %. (устни и спешни преводи).

Отделно от тези обороти са парите на ръка (които не мога да докажа) или преведени по Еконт (които обаче мога да докажа с извлечения, ако се наложи).

Как се класира сайта по някои думи.

Сайтът ми има няколко редовни клиенти, продавам го, понеже ми трябват пари за реализиране на друг проект, който ще отнема по-малко от времето ми.
Срещу сумата човекът получава сайта, базата данни на преводачи, домейна, хостинга, мейл акаунта и указания за по-нататъчна работа. Ще покажа и извлечения от сметката ми и Еконт, при поискване.

Сайтът и всичко прилежащо към него ще се прехвърли при нотариус с безсрочен договор за ползване на интелектуална собственост. Ще подпиша и декларация, че аз няма да се занимавам с това в близките 5 години, за да може новия собственик да е сигурен, че аз няма да му продам сайта и да продължа да си комуникирам с клиентите.

Стартова цена за аукциона: 3000 лв
Стъпка: 100 лв.
Купи сега: Цената е приходите от Януари 2016 до Юли 2016, умножени по 2 (около 4000 лв)
Край на аукциона: 31.07.2016г. 23:59. След това сайтът се сваля от продажба.

За връзка с мен: ЛС тук
 
Последно редактирано:
От: онлайн сайт за преводи с база данни за преводачи

Оборота добре, а чистата печалба за 2014 каква е?
 
От: онлайн сайт за преводи с база данни за преводачи

Ако е търг - трябва първо да купим тръжните документи :) не направо лозето.
 
От: онлайн сайт за преводи с база данни за преводачи

Здравейте, може ли линк?
 
От: онлайн сайт за преводи с база данни за преводачи

Вдигам темата и свалям началната цена, за да раздвижим търга.
 
От: онлайн сайт за преводи с база данни за преводачи

Добавя се възможност за закупуване на сайта на разсрочено плащане за 6 месеца, като тогава цената е 2000 лв и включва подновяване на хостинга и домейна за още 1 година.
 
Последно редактирано:
От: онлайн сайт за преводи с база данни за преводачи

Темата е актуализирана, прикачен е оборота по сметката за миналата година и е актуализирана информацията.
 
От: онлайн сайт за преводи с база данни за преводачи

Значи за да работя с този саит преводач ли трябва да съм?
 

Горе