отзиви за site bild it

mitoo

New Member
Много ще съм благодарен, ако някой сподели мнение за site bild it, както и някакъв оптит с тази програма и заслужава ли си 300$ :!::?:
 
От: отзиви за site bild it

Виж сега... по името съдя, че е нещо за изграждане на уеб сайт. Няма смисъл да плащаш за такива глупости. По-добре си наеми някой от форума или плати на някоя фирма да ти изгради уеб сайт. Ако съм разбрал правилно какво искаш и ако става дума за малък уеб сайт, пиши ми ЛС ;)
 
От: отзиви за site bild it

Идеята ми е да направя сайт с 100-120 продукта и след него още един и така....кинти трябва да се правят :D
 
От: отзиви за site bild it

Ами пак повтарям, че ако съм разбрал правилно мисля, че мога да помогна. Писал съм ти ЛС!

Поздрави!
 
От: От: отзиви за site bild it

Идеята ми е да направя сайт с 100-120 продукта и след него още един и така....кинти трябва да се правят :D
Цената, която посочи / 300 $/е за една година само и е лудост някаква.
Виж тези продукти / софтуер/ , които са много лесни и от порядъка на 30 $ и остават изцяло твои.
Аз мисля, че ако смяташ да си правиш няколко сайта е по-добре да си купиш софтуер.
Нищо лично към съфорумците, просто лично мнение.
Аз лично ползвам доста от програмите им и съм доволен.
Имат и 30 дневни напълно функциониращи версии.
Потърси ги и знаеш къде.
http://www.coffeecup.com/
P.S. Пък ако не ти се занимава, гледам много хвалят Kirev и Radev.
 
Последно редактирано:
От: отзиви за site bild it

site bild it би могъл да ги рекламираш и да си прибираш афилиейт комисионната , а не ги ползваш ..защото според мен не е добра идия сайтовете ти да са изцяло зависими от тях , колкото и да са добри ако се прецака нещо какво правиш .......може ли да си прехвърлиш сайтовете ако искаш на друго място
 
От: От: отзиви за site bild it

site bild it би могъл да ги рекламираш и да си прибираш афилиейт комисионната , а не ги ползваш ..защото според мен не е добра идия сайтовете ти да са изцяло зависими от тях , колкото и да са добри ако се прецака нещо какво правиш .......може ли да си прехвърлиш сайтовете ако искаш на друго място
мога разбира се :)
 
От: От: От: отзиви за site bild it

Цената, която посочи / 300 $/е за една година само и е лудост някаква.
Виж тези продукти / софтуер/ , които са много лесни и от порядъка на 30 $ и остават изцяло твои.
Аз мисля, че ако смяташ да си правиш няколко сайта е по-добре да си купиш софтуер.
Нищо лично към съфорумците, просто лично мнение.
Аз лично ползвам доста от програмите им и съм доволен.
Имат и 30 дневни напълно функциониращи версии.
Потърси ги и знаеш къде.
P.S. Пък ако не ти се занимава, гледам много хвалят Kirev и Radev.
може и така да направя.Благодаря за съвета все още съм като ряпа в тази област :oops:
 
От: отзиви за site bild it

Руми може да ви светне как наистина да правите пари със сайт билд ит, но е знам дали ще иска. Освен хостинг и сайт конструктор, ценното на СБИ е богатият форум (примерно колкото 1000 предприемача :)) и туловете за рисърч на конкуренцията.
 
От: отзиви за site bild it

Здравей, ползвам SBI повече от 3 години. Тези $300 са най-добрата инвестициа, която някога съм правила, защото сега ми връщат по няколко хиляди долара на месец.

Преди да си купя SBI ги проучвах 2-3 месеца.

Направи си твоето проучване, но не тук във форума. Виж кои сайтове са правени с тях и как се класират. Според мен 300$, за ноу хауто, което предоставят са нищо. Иначе от технологична гледна точка са назад от технологиятя, но технологията няма да ти донесе пари, а ноу хауто.

Ако смяташ да направиш сайт с 200-300 продукта да продаваш - няма да успееш, зарежи тази идея. Има сайтове с много голяма репутация и не виждам защо Гугъл ще показва твоя сайт вместо тях. Не искам да те нападам, но ако искаш пари от Интернет бизнес, отнеси се към това като към бизнес, а не като малко проектче.

Прочети това http://internet-dohodi.com/pari_ot_informacionen_sait

Дано да съм ти помогнала и спестила времето, което смяташе да загубиш.
 
Последно редактирано:
От: отзиви за site bild it

Има един момент, на които никой никога не обръща (или не иска да обръща внимание).

Руми е написала превъзходна по стил статия (не коментирам изводите в нея). Става въпрос за човек, който умее да пише интересно и завладяващо. Става въпрос за човек, който си редактира мнението във форум заради пропусната буква. Този човек е направил финансово успешни информационни сайтове по любима тема. Ами, логично.

Всеки от тук присъстващите има любима тема, това е лесната част. Много от тук присъстващите са трудолюбиви и разполагат с достатъчно време за подобно начинание. Но колко от тук присъстващите имат стил или си редактират мнението заради една буква? А колко от тук присъстващите правят толкова проучвания като Руми (за които тя не споменава) относно медийните си партньори?

Т.е., не става само с любима тема и трудолюбие. Трябва си и мозък.
 
От: отзиви за site bild it

Абсолутно излишно е да си слагаш сайтовете на sait build it. Едно време и аз сам го чел, много добро сайлс копи са направили и пресел копи, но истината е че не си заслужава не за друго ами защото всичко дето го има във СБАЙ го има навсякаде само трябва да си го събереш.

Ако направиш сайт с 300 продукта ествствено ще излизаш наляво и надясно и ще ги продаваш. Това е абсолутна заблуда че еди кой си сайт ще те надмине а ти трябва да пишеш статии. Аз имам чувството че афилейт книгите са измислени за да може мърхантите да си докарват трафик :)

Един вид те качват сайта с 300 продукта а отделно 1000 афил им докарат безплатен трафик като си садират газа от бачкане.
 
От: От: отзиви за site bild it

Здравей, ползвам SBI повече от 3 години. Тези $300 са най-добрата инвестициа, която някога съм правила, защото сега ми връщат по няколко хиляди долара на месец.

Преди да си купя SBI ги проучвах 2-3 месеца.

Направи си твоето проучване, но не тук във форума. Виж кои сайтове са правени с тях и как се класират. Според мен 300$, за ноу хауто, което предоставят са нищо. Иначе от технологична гледна точка са назад от технологиятя, но технологията няма да ти донесе пари, а ноу хауто.

Ако смяташ да направиш сайт с 200-300 продукта да продаваш - няма да успееш, зарежи тази идея. Има сайтове с много голяма репутация и не виждам защо Гугъл ще показва твоя сайт вместо тях. Не искам да те нападам, но ако искаш пари от Интернет бизнес, отнеси се към това като към бизнес, а не като малко проектче.


Дано да съм ти помогнала и спестила времето, което смяташе да загубиш.
Здрасти Руми :roll: прочел съм всичко в твоя сайт :wink: именно ти ме зариби :)
 

Горе