отказвам се от блогспот

chedda

New Member
Реших да за*ба блога си в блогспот. Явно с субдомейн няма да стане работата, приходите ми се виждат невъзможни така :( въпроса е към wordpress ли да се ориентирам или към сайт :?
Яд ме е щото блога ми наистина е полезен и с уникално съдържание но... както и да е. някои печели ли от блогспот ?
 
Има доста хора, които печелят от тази блог платформа. Но и си излизат за дадени думички при търсене. Трафик от търсачки и блог партьори. При теб какво не е наред? Малко трафик или кликове? Интерсно е да споделиш повече.. :roll:
 
Имасе напредвид остависи го този блог просто блогваи по рядко в него
и си линкваи новите сайтчета от там :)


иначе досега от това което съм видял досега нямаш проблеми да правиш няколко стотака ($$$) с такова блогче то може и повече или да имаш но ако си сериозен и искаш да набиваш марка си вземи домеин (може да си го аднеш към блогър да видиш как е хавата по този начин
 
traffic

ami mislq da prekaratq s nego zashtoto nqmam traffic probvah s malko seo, probvah s direktorii s socialni mreji! prosto interesnoto e che znam mnogo poveche za SEO za obiknoven sait otkolkoto za blog. prosto ponqtie si nqmam ot metodite za realiziraneto na dobyr blog a 543534-te choveka koito sym pital mi kazvat "direktorii" ili "tyrpenie mu e maikata"... ne mi se tyrpi oshte nqkolko meseca. nai veroqtno shte napravq kakto kaza coolice tuk.
izvinqvam se che na kirilica, sega vijdam obache ne mi se pi6e nanovo :roll:

Код:
Page Loads	Unique Visitors	First Time Visitors	Returning Visitors
Total	160	57	46	11

просто какво да кажа.. 11 посетителя става купона :lol: Инфото ми е уникално ама това ест не е най-важното ..
 
iNDESiGN каза:
ми аз спечелих, сега мисля да го разкарвам...
Защо като ти печели? Не мисля че ще е проблем да си остане и да ти идва някакъв трафик, дори и продажби. Но ти си знаеш. Аз блогове, които имат трафик и добро инфо ги оставям.:)
 
sdf

е това е от мене, следващия ми публичен пост тук ще бъде когато печеля! а ако не печеля няма да се се мяркам тук вече...
чао за сега :wink:
 
Re: sdf

cashes каза:
е това е от мене, следващия ми публичен пост тук ще бъде когато печеля! а ако не печеля няма да се се мяркам тук вече...
чао за сега :wink:
Е ти бате, не се сериозен. Не е нужно да почнеш да печелиш веднагга. Колкото повече учиш и си седиш до край в даден проект - постоянсвото е решението в някои моменти. И работа то това си е ясно. :)
 
fsd

Blinky изобщо не мисля да спирам работа ;) Вярвам че ако имам въпроси ще се намерят добри хора на които да ЛС-вам :) но просто спирам с постването щото на 1 конкретен въпрос получавам 10 различни отговора :) объркващо е ! щом "си стъпя на краката" ще съм пак тук но за давам съвети :lol:
 
Това се получава защотото всички експериментираме и всеки от нас си има собсвен метод. Примерно аз обичам като промотирам само един продукт с даден сайт, да си купя домейна и да взема безплатен хостинг от спонсора, което според някои е много тъпо :) Други пък смятат, че при линковете е важно само качеството, а не количеството. Аз пък мисля, че голямо количество backlink-ове с малко качествени, но найстина качествени е перфектния вариянт. Има още милионни такива разминавания, но тук ги обсъждме, експериментираме и виждаме кой методи са най-дорите :)
 
fds

:) разбирам, но не експериментирайте когато някой напише "помогнете".. разбираш ме нали :? аз лично мисля че разбрах какво трябва да правя и сега това ми е целта, но докато стигна до тук доста си блъсках главата с различните мнения и тн...
 
Помогнете ми малко, моля.

Извинявам се че пиша в тая тема но видях че донякъде се разисква проблем който ме касае и мен.
Най-накрач се наканих да пусна един отдавна регистриран от мен домейн в действие, като за съдържанието реших да ползвам блог в Blogspot.
Та моля ви ако някой има опит с това да помогне.
Google описват процедурата като поставяне на един CNAME запис към ghs google com .
Домейна ми е регистриран в icn bg, а основния ми въпрос е кои name сървъри да ползвам и какъв A запис да поставя, след като в контрол панела им пише че за да има cnam-e запис задължително трябва да има A-запис.

Не знам дали станах много ясен, но моля ако някой ме е разбрал да помага !
 

Горе