от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Не се чувства, старчок щом мога да мина 25 километра с колело, значи съм жизнен и упорит. Иначе вярно не се чувствам като на 20, но ако сравня сегашните 20 годишни с както казваш последните набори в казармата то няма смисъл просто.
В Украйна мобилизират украински граждани, в случая етнически българи. Те общо с държавата ни нямат, за съжаление. Иначе, ти сигурно си от последните набори в казармата. И разбира се, че е старчок армията, какво няма да има под 30 годишни войници ли? Я сравни жизнеността на един 20 и на един 30 годишен.
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Уни, тури си 30+ кг снаражение + провизии и извърви само 10 км - то 25 км с колело си е загравка, то направо си е гавра да кажеш карам 25 км с колело, годен съм за армията :D Аз като бяха малък съм карал и по повече на ден и знам какво е тежка физ. работа ама .....
 
От: От: От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Хммммм. Обама иска да одобри почти двойно по-голям бюджет за армията. Това някак не ти ли говори нещо? Радвам се, че не искаш да воюваш с Русия ( не, че можеш де ), но това което мислиш ти не значи това което се диктува от меркел и обама. Ние сме последната дупка на кавала, само си чешем езиците и никой нито ще те пита нито нищо.
Няма какво да ми обясняваш за Волен или някой друг говорещ по този начин казах ти чети, и в америка се говори за това и то много, да не говорим и в европа, ама това няма да го видиш в бг.!!!

Не знам какво си чел, няма как да имат двоен бюджет. Това което се иска е 2% за НАТО да се изпълни като бюджет. Не знам какво си чел за Меркел или който и да е, но никой няма да нападне Русия така, че спокойно. Само Кремъл може да прещаркат нещо. Икономически са на прага на разрухата, затова минават с война и военната струна нищо ново под слънцето. До 1 година с тези темпове руснаците ще си свалят Путин сами така, че ако ще има война то ще е тяхна вътрешна. Спи спокойно, всяка страна има правото да взима защитни мерки това не значи че ще напада!
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Няма и час каране това
Не се чувства, старчок щом мога да мина 25 километра с колело, значи съм жизнен и упорит. Иначе вярно не се чувствам като на 20, но ако сравня сегашните 20 годишни с както казваш последните набори в казармата то няма смисъл просто.
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Ааа физарядката нека дая напрай Реда, той знай найдовре
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Абе ти много ги разбираш колко килограма е снаръжението!!! Въобще мислиш ли като пишеш??? То явно, че не си бил в казарма ама то поне в нета да беше проверил. Ама то нормално нали сте от "будните" българи знаещи всичко. Ти някога дигал ли си 30 кила за да говориш за тях? Знаеш ли колко тежи калашник с межка с 4 пълнителя манерка с вода и дрехи? Иначе ако става за на въпрос съм носил 50 кила торба цимент на километър, но бях по-млад.
Уни, тури си 30+ кг снаражение + провизии и извърви само 10 км - то 25 км с колело си е загравка, то направо си е гавра да кажеш карам 25 км с колело, годен съм за армията :D Аз като бяха малък съм карал и по повече на ден и знам какво е тежка физ. работа ама .....
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Зависи дали е по равен или неравен път!
Няма и час каране това
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Зависи дали е по равен или неравен път!
Бойко нали напрай магистрали, няма да караш у деретата, маршнаскок по магистралата и си у Бургас за пладня и някой консерва
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Абе ти много ги разбираш колко килограма е снаръжението!!! Въобще мислиш ли като пишеш??? То явно, че не си бил в казарма ама то поне в нета да беше проверил. Ама то нормално нали сте от "будните" българи знаещи всичко. Ти някога дигал ли си 30 кила за да говориш за тях? Знаеш ли колко тежи калашник с межка с 4 пълнителя манерка с вода и дрехи? Иначе ако става за на въпрос съм носил 50 кила торба цимент на километър, но бях по-млад.

Уни, хайде не се излагай става ли - ти на ходиш с калашник 4 пълнителя вода и дрехи. Вземи, която и да е модерна армия, че и нашата виж колко средно тежи екипировката. Само едно 12-5 кг ти е бронежилетката. Аз не ти говоря какво си правил в казармата, а ти говоря за професионален войник, който няма да се изправи срещу циганите от махлата.

Дори Ратникът на руснаците е 20 кила базово - така, че не те знам какъв войник си бил, ама добре че вече не си там, че най-много да разтегнеш мускул от толкова каране
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Как ги смятате тия килограми, все едно всички войници са с еднакво снаряжение. Аз бях известно време в минохвъргачна батарея и снаряжението е 40кг. На някой офицер може и да е две кила.
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Как ги смятате тия килограми, все едно всички войници са с еднакво снаряжение. Аз бях известно време в минохвъргачна батарея и снаряжението е 40кг. На някой офицер може и да е две кила.
Сичките сми офецери тука и затва нещем да ни товарят, раъйшли
 
От: От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Не помня да са раздавали бронежилетки преди, сега знам ли ти ще кажеш аз не знам, преди нямаше такива неща за войниците, за офицерите може и да е имало, но те само стоят и командват като бойко и останалите тиквеници горе. Жалко, че няма казарма или поне новобрански център за да видиш наистина за какво иде реч, че направо сте смях.
Уни, хайде не се излагай става ли - ти на ходиш с калашник 4 пълнителя вода и дрехи. Вземи, която и да е модерна армия, че и нашата виж колко средно тежи екипировката. Само едно 12-5 кг ти е бронежилетката. Аз не ти говоря какво си правил в казармата, а ти говоря за професионален войник, който няма да се изправи срещу циганите от махлата.

Дори Ратникът на руснаците е 20 кила базово - така, че не те знам какъв войник си бил, ама добре че вече не си там, че най-много да разтегнеш мускул от толкова каране
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Измествате темата, което не е на хубаво! Ей боби преди няколко поста ви показа, а и по новините в любимите ви медии го казаха, че официално нато разполага команден център тук + възможност и за пребиваване на сили. Хайде сега ми кажете кой крив, кой прав???
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Не знам какъв ви е спора, но къде точно е проблемът НАТО да има такъв център тук, след като ние сме член на НАТО?
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

https://www.youtube.com/watch?v=jJ3gHlWue6A

2009-а година. Руска телевизия с помощта на военни експерти прогнозират възможна скорошна война Русия - НАТО и Украйна заради Крим. На 3:47 военния експерт споменава, че и ние ще участваме.
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Измествате темата, което не е на хубаво! Ей боби преди няколко поста ви показа, а и по новините в любимите ви медии го казаха, че официално нато разполага команден център тук + възможност и за пребиваване на сили. Хайде сега ми кажете кой крив, кой прав???
Е стига де, и аз съм служил и съм на твойте години, ама ти представяш ли си какво ще стане при една война
Това ще е най-голямата глупост и не знам, ако тогава не се надигнат хората и да ги линчуват тези чужди марионетки горе
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Не искам и да си представям, ама хората са оспани от медиите и няма как да го проумеят освен в последния момент. Нали видя, уж това онова, а накрая всичко си излиза наяве. За жалост уви :( .
Е стига де, и аз съм служил и съм на твойте години, ама ти представяш ли си какво ще стане при една война
Това ще е най-голямата глупост и не знам, ако тогава не се надигнат хората и да ги линчуват тези чужди марионетки горе
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Хммм явно това се е планирало или не знам как да го нарека от доста време, но определено вече с превръща в реалност. Ама ако си мисли някой, че ще тръгна да воювам срещу Русия жестоко се лъже дадът ли ми пак калашник отивам в шопия пред парламента първо, после ще мина през телевизиите!
https://www.youtube.com/watch?v=jJ3gHlWue6A

2009-а година. Руска телевизия с помощта на военни експерти прогнозират възможна скорошна война Русия - НАТО и Украйна заради Крим. На 3:47 военния експерт споменава, че и ние ще участваме.
 
От: от База на НАТО, проверка на Запасняците до ... Какво следва?

Това за реда поздрав, щото знам , че много ги "обича".

[video=youtube;GRTzPHSCWYA]https://www.youtube.com/watch?v=GRTzPHSCWYA[/video]

Намам предвид хамериканците, тези де ги дават накрая в клипа. ;)
 

Горе