от Суперхостинг на идиот ли ме правят

Re: От: От Суперхостинг на идиот ли ме правят

Не, не си имал само ти кофти опит с ns1.bg, ако започна да пиша ще отиде деня...
И аз бях много време при тях преди да избягам колкото мога по-далеч.
Да, бях сигурен, че проблема не е в моя телевизор. Много куц съпорт и никакви ги няма като става дума да помагат на клиент. Не знам от къде са и каква история имат, а още по-малко знам и как тогавашния наш клиент си е избрал техните услуги, но беше едно много кофти преживяване работата ми с тях. Дори не знам защо ги обсъждаме в темата на Суперите. Суперите не са паднали на такова ниво, и силно им пожелавам да не го правят никога. ;)
 
От: от Суперхостинг на идиот ли ме правят

Ползвайте Coolice и няма да имате абсолютно никакви проблеми!
Бях на ICN , бях на Superhosting , jump и още какви ли не компании големи и малки .... ей голям ужас са тия Българи ... всеки Божи ден поне по един проблем със всичките , и като дойде време за съпорт никъв к*р.. отделно постоянно ти режат сайтовете ,като понапълниш с малко трафик VPS-а а за споделените хостинги не ги виждам.... постоянно искат пари да ти увеличават ресурс и прочие ,които се оказа че не са били нужни... с 20к трафик дневно ме бяха принудили да плащам по 200 лева месечно за хост ..... От както ползвам Coolice няма такива проблеми плащам разумно,при проблем който много рядко ще има такъв и то ще е по моя причина не тяхна те винаги отговарят навреме и т.н !
 
От: от Суперхостинг на идиот ли ме правят

Ползвайте Coolice и няма да имате абсолютно никакви проблеми!
Бях на ICN , бях на Superhosting , jump и още какви ли не компании големи и малки .... ей голям ужас са тия Българи ... всеки Божи ден поне по един проблем със всичките , и като дойде време за съпорт никъв к*р.. отделно постоянно ти режат сайтовете ,като понапълниш с малко трафик VPS-а а за споделените хостинги не ги виждам.... постоянно искат пари да ти увеличават ресурс и прочие ,които се оказа че не са били нужни... с 20к трафик дневно ме бяха принудили да плащам по 200 лева месечно за хост ..... От както ползвам Coolice няма такива проблеми плащам разумно,при проблем който много рядко ще има такъв и то ще е по моя причина не тяхна те винаги отговарят навреме и т.н !

И те имат МНОГО косури, но за момента са най-добрия избор за съжаление.
 
От: Re: От: от Суперхостинг на идиот ли ме правят

Давай смело, бате, и се неплаши. ;) Явно може само аз да съм имал кофти експирианс с тях.

Но само едно ще кажа, адванс хостингите като технологии и прочие, не са от топ хостингите в бг. ;) Ще се съгласят с мен тези, които по цял ден им се налага да се ровят по сървърите им. ;)

Засега си оставам с тях, да :) Дано да не стават фалове :)

суперхостинг при вирус в вордпреса помогнаха и то много
а нс1 само го спряха хоста и се оправяй
доста са нагли 14 сайта преместих никога веке при тях
суперите и хост булгария

При мен се случи обратното - при суперхостинг свалиха сайт заради malware и подканиха клиентите да си изчистят акаунта от него. В cPanel-а нямаше никакъв антивирус или програма за сканиране, явно за да не точи ресурси. Не мога да кача безплатния скенер към cPanel, щото е шернат план, а не VPS. И познайте после кой и как чисти лайната :)
При NS1 съм ги молил да ми сканират акаунта за malware и 30 минути по-късно ми пратиха мейл с резултатите от сканирането.

Това, което лично мен ме дразни при СуперХостинг е, че се изживяват като някви мега звезди - рекламата им е на всяка крачка, а после хостинг плановете им са на двойна цена. Нещо мислят, че са Apple, ама са далече от истината :)

@ktomov - мнението ти изобщо не е офтопик, ами си е точно по темата.
 
От: от Суперхостинг на идиот ли ме правят

И те имат МНОГО косури, но за момента са най-добрия избор за съжаление.

Няма идеални нали знаеш. Но аз примерно за разлика от всички останали тук съм доволен! И аз имах проблем с Вируси 2-3 дена се занимаваха хората с мен (Нещо,което не ги касае) и накрая оправихме проблема,че и компа си изчистих :D хахха... отделно,като превиша ресурса не ми викат дай още пари макар да съм искал да обновя плана си със по скъп.. не ми взеха парите оправиха кашета/машета и сървъра стана машина!
При ICN специално за 1 вечер звънях 50 пъти на някъв дето ми засича по телефона и ми вика няма да ти пусна сайта щото в 2 вечерта съм им смъкнал целия хост паднали им сайтове майтове,че мен кво ме е*е аз съм платил за определен ресурс а те го споделили с още 20 човека и им паднали сайтовете VPS е отделен мой собствен сървър до колкото съм запознат не да ми викат паднаха сайтовете на хората... Отделно имах 1 скрипт за лайкове правел им бил по незнам си колко хиляди заявки в минута и ми го ограничиха и аз кво? Него ден бях награбил якия трафик вдигнах ресурс до края наринах им купища пари а накрая загубих сумати пари от трафик фенове и прочие 2 часа не може ми зареди сайтовете ... Другите от които съм доволен са BlueHost,но малко им куца комуникацията ,ако не ти се налага да получиш съпорт сървърите им са бетонни на световен пазар.
Абе няма голяма конкуренция в общи линии!
 

Горе