от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

testkiwi

Well-Known Member
всички знаят за 300 000 000 % инфлация в зимбабве, нали. искам да си купя няколко трилиона зимбабвийски долара срещу няколко американски, обаче не знам от къде? в ebay има, но не на пачки, а само на банкнотки. аз искам да купя примерно 5 кила стотици милиони долара.
не ми трябват, но ще е доста яко да имам една камара пари, макар и да не струват нищо.

някой да е мислил по този въпрос?

едит: инфото ми е май неактуално, инфлацията била няколко милиарда процента. и спряли печатането, но все ще може да се обмени сигурно?
 
Последно редактирано:
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

скъпо ги дават :D а и баш пачките много пари им искат, 100Х100 трилиона долара им искат скъпо
иначе няма ли да е много яко - отиваш в биад и мяташ вместо салфетки, реални пари :D:D

намерих от английския ибей, даже ще наддавам тия дни

100 банкноти Х 10 трилиона , даже не знам какво число се получава, 1000 трилиона долара не е зле хахаха
ако спечеля търга и когато пристигнат, ще се похваля
 
Последно редактирано:
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

Аз съм вече милонер :) . Моите ги чакам от 1 седмица и не са пристигнали . Поръчах си 3х200 000 000 $ ( за съжаление не Американски ) . Само се надявам някой да не си ги хареса и да ми открадне милионите .

zimbabwe_19.jpg
Представям си да отидеш да пиеш едно кафе и да оставиш като тоя на снимката една купчина пари с бакшиша ...
 
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

Е, то билетите за градския транспорт в България приличат на пари 300 000 000 000 пъти повече, отколкото зимбабвийските долари. :)
 
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

и аз купих 100 Х 100 трилиона долара, най-големия номинал банкнота в историята :Д
 
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

иначе няма ли да е много яко - отиваш в биад и мяташ вместо салфетки, реални пари :D:D

Дам, ако отидеш и с Москвич с емблема на Мерцедес и мяташ зимбабвийски долари ще си хита на сезоня. :p
 
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

Хехе, и аз се запалих по тях сега.. :D Някой получил ли си ги е ? (Питам тези, които са си поръчали от ибей(или откъдето са си поръчали де ;д) ).
 
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

Преди 3 години ги пращаха в едни симпатични упаковки, ама сега не знам. Гледам, че по повечето аукциони в eBay цената им е паднала до $1-2, но дали ще ги получиш е отделен въпрос.
По руските търгове все още се размятат, но и там вероятно може да има проблем с доставката..
 
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

И аз съм си мислел подобна работа. Голяма гъзария е, отидеш на дискотеката и мяташ кинти.. хоахоахао :D
 
От: от къде мога да си купя зимбабвийски пари?

Вече може да си купите от мен
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36461

Имам доста, може и цели пачки по 100 бройки. Който желае мога да му намеря и по 50 000 000 000 000 (пийсе трилиона)

Гъзари в син сити - 100% ще сте. Много се радват хората и сервитьорките във всички кръчми де съм бил тия дни :D
 

Горе