пейпал съобщение - The bank that issued your card didn't approve this transaction.

naskobg

Well-Known Member
днес след като се опитах да платя нещо с пейпал ми даде следното съобщение

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.
Не знам откъде е проблема..От това че няма пари в карата (на 0 е) или от това че Райфайзен не са разрешили плащания с Пейпал , но второто няма логика след като преди това съм я ползвал 2 години.
Какво да направя в случая?
 
От: пейпал съобщение - The bank that issued your card didn't approve this transaction

липса на пари.
дск дори изискват да има някаква минимална сума (не я знам колко е) преди да разрешат транзакция. случвало ми се е при 20 лв налични в картата да не мога да платя 1 долар в таткото
 
Re: пейпал съобщение - The bank that issued your card didn't approve this transaction

Е при нулева наличност какво очакваш, да мине плащането ли?
 
Re: пейпал съобщение - The bank that issued your card didn't approve this transaction

Да, това е, че нямаш парите в наличност.

И в този ред на мисли, искам да кажа на тези, които се опитват да минат транзакциите към Индия като гифт, няма да им се получи номера. :) От известно време (може и да е от доста време) там се сендват пари само с причина - сървис. ;) Поне за сега е така.
 
От: Re: пейпал съобщение - The bank that issued your card didn't approve this transac

Блинки - Да и аз съм го забелязал това, че за Индия не става гифт.

Кай рен - прав беше.
 

Горе