печалба от смс-и

matematikat

New Member
искам да изпращам смс-и с добавена стойност от 4.80лв с ддс и от 6лв с ддс
за разни игрички в нета.Въпросът ми е има ли сайт който да ми дава определена сума за всеки изпратен от мен смс.Понеже чух че има такива сайтове от които мога да печеля изпращайки смс-и
Благодаря предварително за отговорите и съдействието ви:)
 
Ако искаш мога да ти дам един номер, на който да пращаш. Цената е 6 лв. с ДДС, ти ще печелиш 2 лв. от всеки смс. Жива далавера си е, особвно, ако използваш телефоните на мама и тате. :D Пиши ми ЛС за подробности, че не искам да издавам далаверата пред всички. ;)
 
От: Re: печалба от смс-и

Ако искаш мога да ти дам един номер, на който да пращаш. Цената е 6 лв. с ДДС, ти ще печелиш 2 лв. от всеки смс. Жива далавера си е, особвно, ако използваш телефоните на мама и тате. :D Пиши ми ЛС за подробности, че не искам да издавам далаверата пред всички. ;)


ХАХАХАХААХ...изпрати ми офертата си, много ми е интересна ;))))
fortumo.bg
smszona.bg
yesspay.bg
http://www.bulsms.com/services-prices/sms-media
 
От: печалба от смс-и

погледнах mobio.bg но и там не печеля като пращам аз vbTK как да ти пиша лично не виждам откъде(може би съм сляп)
 
От: печалба от смс-и

Хах сигурно се базика,
Как да не печелиш от гореспоменатите платформи, 50% отиват в твоя джоб.
 
От: Re: печалба от смс-и

Ако искаш мога да ти дам един номер, на който да пращаш. Цената е 6 лв. с ДДС, ти ще печелиш 2 лв. от всеки смс. Жива далавера си е, особвно, ако използваш телефоните на мама и тате. :D Пиши ми ЛС за подробности, че не искам да издавам далаверата пред всички. ;)

пичове, недейте така, съвсем ще объркате човек,ще направи някоя беля... :D :D
 
От: печалба от смс-и

Аз искам да печеля реални пари от смс-и. Имам един телефон , от който си пращам редовно за различни неща, а в момента имам нужда от малко пари. Ако може някой да ми предложи начин да печеля пари от смс-чета много ще съм му благодарен. Благодаря предварително. :)
 
От: От: печалба от смс-и

Аз искам да печеля реални пари от смс-и. Имам един телефон , от който си пращам редовно за различни неща, а в момента имам нужда от малко пари. Ако може някой да ми предложи начин да печеля пари от смс-чета много ще съм му благодарен. Благодаря предварително. :)

Ами ще печелиш най-много, ако просто не пращаш смс-и. Всеки спестен смс, си е 100% печалба.

Явно не мога да разбера правилно въпросът, дай пример какво и къде пращаш, и какво евентуално можеш(очакваш) да спечелиш?
 
От: печалба от смс-и

Някои хора намират разни карти по разни съмнителни начини и не ги интересува, че ще вземат по-малка сума, като същевременно ще изпратят скъп SMS. Те са на печалба от това, явно и тук става въпрос за същия случай.
 
От: От: печалба от смс-и

Ами ще печелиш най-много, ако просто не пращаш смс-и. Всеки спестен смс, си е 100% печалба.

Явно не мога да разбера правилно въпросът, дай пример какво и къде пращаш, и какво евентуално можеш(очакваш) да спечелиш?

Най-вероятно ползва служебен телефон и иска да осребри част от навъртяната сметка....
 
От: печалба от смс-и

Просто искам да попитам дали наистина има някакви телефони, на които да пращам смс и да взимам част от цената на смс-а. А относно картата, нея не я мислете, тя е нa майка ми. :)
 
Последно редактирано:
От: печалба от смс-и

Просто искам да попитам дали наистина има някакви телефони, на които да пращам смс и да взимам част от цената на смс-а. А относно картата, нея не я мислете, тя е нa майка ми. :)

Да. Какво ще спечелиш като е на майка ти? Тя да плати 6 лв. , а ти да вземеш 2 лв ? Доста глупаво. Замисли се кой ще спечели.
 
От: печалба от смс-и

най-абсурдното е, че не да се спечели а набутва някой: мама, тати или тяхната фирма
 
От: печалба от смс-и

Не я мислете картата. Не набутвам никого. Просто ми кажете има ли такъв начин?
 

Горе