плащане чрез PayPal Website Payment Pro в OpenCart

dropaway

Member
малко помощ относно плащане чрез модул PayPal Website Payment Pro в OpenCart 1.5.6.1, става въпрос за сайт който няма да бъде предназначен за България. Опитвам се на настроя модул PayPal Website Payment Pro за разплащане с дебитни/кредитни карти, като идеята е да не се пренасочва в сайта на PayPal, а директно да се попълват данните на клиента в сайта, за съжеление нещо не се получава може би трябва SSL сертификат? Някакви съвети или други предложения. благодаря предварително.
 
От: плащане чрез PayPal Website Payment Pro в OpenCart

Не е SSL сертификат.
Нали знаеш че за pro ти трябва merchant account?
Какво пише в error лога?
 
От: плащане чрез PayPal Website Payment Pro в OpenCart

"Security header is not valid"
разгледах и един други алтернативен вариант, но за US няма support, става въпрос за -"paymill"
 
От: плащане чрез PayPal Website Payment Pro в OpenCart

Ей сега си погледнах записките и се оказа че да трябва ти SSL сертификат и акаунта се казва не мърчант акаунт ами Business account.
Другия вариант е Authorize.net и също ти трябва SSL сертификат(има го в карта).
Ако искаш обади ми се на скайп: agatha65 и ще се опитам да си изровя стария paypal developer account за sandbox-a и ще го пробваме.
 
От: плащане чрез PayPal Website Payment Pro в OpenCart

Здравейте,

Бих искал да попитам дали имате информация за модула Paypal Pro Hosted/Integral Solution за OpenCart 2x.
Идеята при мен също е за онлайн магазин, който няма да е предназначен за продажби в България, основно за Щатите. Предложиха ми този модул, като опция която ще поддържа повечето видове плащания; плащаме с PayPal акаунт и плащане с дебитни/кредитни карти (с директно попълване на данните на клиента, без влизане в PayPal акаунта).
Основния ми въпроса е подходящ ли е този модул за тази цел и приложим ли е в България (прочетох някъде, че за всяка страна е с различно име) ?
Опитвам да ъпдейтна обикновения си PayPal акаунт, но казва че .... „This PayPal account cannot be used for US Website Payments Pro. Please use a US PayPal account to proceed“ :cry:. Трябва ли да регистрирам US PayPal account, могали да използвам модула с БГ Акаунт, който след това да свържа с БГ банкова сметка?

Ще съм изключително благодарен за всяко мнение и съвет, тъй като трябва да взема решения преди да платя 40 $ за този модул !
Благодаря предварително ! :)
 
От: плащане чрез PayPal Website Payment Pro в OpenCart

Здравейте, писах ви относно въпроса за PayPal Website Payment Pro в OpenCart :) Много ще съм благодарен, ако имате информация.
 
От: плащане чрез PayPal Website Payment Pro в OpenCart

за България си купи модула на екстенса девелопмет - ползвам го вече 4 години и съм доволен
 
От: плащане чрез PayPal Website Payment Pro в OpenCart

за България си купи модула на екстенса девелопмет - ползвам го вече 4 години и съм доволен

Разгледах модулите на екстенса девелопмет за опен карт, но те са за България, плащания с кредитна/дебитна карта през БГ банки. На мен ми трябва за Щатите, модул за плащане с кредитна/дебитна карта за клиенти от Щатите. Ако имаш идея, какво решение е подходящо, ще се радвам :) ?
 

Горе