плугин за блоггер

От: плугин за блоггер

ти защо нямаш адсенс в свойта страница ?

щото тя ми е само за тежест към никнейма - от нея нито печеля нито имам намерение да печеля
 
От: плугин за блоггер

щото тя ми е само за тежест към никнейма - от нея нито печеля нито имам намерение да печеля

визитката ти ясно с друго се занимаваш

чудя се направих си регистация в адсенс къде да си вкарам кода нов блог ли да си направя или към този ама незнам дали няма да ме изритат
 
От: плугин за блоггер

визитката ти ясно с друго се занимаваш

чудя се направих си регистация в адсенс къде да си вкарам кода нов блог ли да си направя или към този ама незнам дали няма да ме изритат

абе аз не случайно те питах - ти сигурен ли си, че на тоя блог съдържанието е чисто? ако има нещо свалено от торенти, кракнато или намерено по странни места по-добре не слагай адсенс - акаунтът ти може да отлети за седмици и естествено да не ти платят нищо.

слушай ся, знам че мнооо мразиш да четеш ама:

- премести тоя блог да собствен домейн
- сложи един уордпрес щото за точката по-долу ще ти трябва
- разкарай нещата, за които си сигурен че са нелегални
- не слагай адсенс
- сложи контент локър с СРА
- сложи на видно място нещо - това съдържание се качва от потребитле ако имате доказателства, че е споделено съдържание с авторски рава моля свържете се с нас на ....
- отвори регистрациите за потребители с твое одобрение естествено иначе ще те удавят от спам
- дай им права да публикуват като автори или контрибутори и задръж публикациите с модерация
 
От: плугин за блоггер

значи имам домейн но е някакво друго име не е срързано с това което правя в блоггър

след като махна нещата които съм сигурен ,че има нелегално защо да не сложа адсенс ?


- сложи контент локър с СРА това не ми е ясно ?
 
От: плугин за блоггер

значи имам домейн но е някакво друго име не е срързано с това което правя в блоггър

В какъв смисъл? Или брандираш или си купуваш нов домейн?!? Не разбирам точно въпроса

след като махна нещата които съм сигурен ,че има нелегално защо да не сложа адсенс ?

Защото има много съществена разлика между

- махам нещата, за които съм сигурен, че са нелегални
и
- оставям само нещата, за които съм сигурен, че са легални

сложи контент локър с СРА това не ми е ясно ?

Уффф, пак опряхме до четене. Искаш ли или ще чакаш някой друг самарянин?
 
От: плугин за блоггер

В какъв смисъл? Или брандираш или си купуваш нов домейн?!? Не разбирам точно въпроса

не имам един от тези безплатните дето даваха в domaindiscount24(иначе взех кам 10 ама ми ги спряха само 1 бачка)

Защото има много съществена разлика между

- махам нещата, за които съм сигурен, че са нелегални
и
- оставям само нещата, за които съм сигурен, че са легални

еми оставям само легалните

Уффф, пак опряхме до четене. Искаш ли или ще чакаш някой друг самарянин?

еми ще се опитам попринцип като почна да чета 2-3 реда и спирам немога да продължа що така и аз незнам дай някъв съвет ?
 
От: плугин за блоггер

еми ще се опитам попринцип като почна да чета 2-3 реда и спирам немога да продължа що така и аз незнам дай някъв съвет ?

ми мое да имаш дислексия

добрата новина е, че мога да те ориентирам как да потърсиш помощ

лошата новина е, че трябва да четеш тез матряли за помощта

кофти - майшси останеш дислексиран
 
От: плугин за блоггер

ми мое да имаш дислексия

добрата новина е, че мога да те ориентирам как да потърсиш помощ

лошата новина е, че трябва да четеш тез матряли за помощта

кофти - майшси останеш дислексиран

aaa баш такова нямам
давай матряла :)
 

Горе