подпис

Статус
Not open for further replies.

Chenio

New Member
кога ще може да си турим подпис???
на колко мнениа се акевира???
мерсипр едварително:lol::lol:
 
От: подпис

Сложи си го би трябвало да си достатъчно пораснал вече? ако неможеш - мога аз да ти го турна? :twisted::twisted::twisted:
 
От: подпис

ae да ми го туриш
кажи от къде и ако не мога ще те търся за наръгването
 
От: подпис

имаш ли 18 ?
 
От: От: подпис

Само да ми паднеш малко олигофренче ... ще си глътнеш всички зъбки. :)
Той няма зъбки (бз) :lol:
Иначе подпис се слага от Профил -> Настройки и Опции -> Промени подписа ;)
 
От: От: От: подпис

Педофилия щеше да се води ако беше на по-малко от 14.
Когато момчето е под 18 и спи с момиче под 14 се води педофилия, когато момичето е на 14(или повече) не е педофилия.
Когато момчето е над 18, а момичето с което спи е под 18 е педофилия.
Когато момчето е над 18 и спи с момче под 18 е педофилия.
 
От: От: От: От: подпис

Когато момчето е под 18 и спи с момиче под 14 се води педофилия, когато момичето е на 14(или повече) не е педофилия.
Когато момчето е над 18, а момичето с което спи е под 18 е педофилия.
Когато момчето е над 18 и спи с момче под 18 е педофилия.

невярвам ... излиза че до преди 8 години съм бил много долен МАСОВ педофил... 8)8)8)

виж ко намерих :

Педофилията е определяна от съвременната наука като вид полово отклонение, представляващо полово влечение насочено към малолетни, т.е. лица в предпубертетна възраст
малолетни са под 16 нали така ? или под 14 ли беше?
 
От: подпис

Абе ако некоя 18 годишна реши да се чука със 16 годишен, ей така, за спорта, тогава тя педофилка ли е? :D:D:D:D
 
От: подпис

не са педофилия тия работи, спокойно.
просто официално се водят ... "нелегитимни".
но пък скоро чупихме рекорд - имаше 11-годишна майка по новините. мангал осъден имаше ли? немаше. на някой дреме ли му? не.
 
От: подпис

amoun под 18 се води, че не е пълнолетен/на :)
delta_force не :D
Noke педофилия си е, а 11 годишната майка ако отиде в полицията на този 8 години в затвора са му сигурни ;)
 
От: подпис

хаха ужас! непознавам човек на който да му пука затова, ама честно не познавам
 
От: подпис

хаха ужас! непознавам човек на който да му пука затова, ама честно не познавам
Е и на мен не ми пука особено много за годините :) Само на някой им пука ама не са много..
 
От: подпис

ШАВИДИТЕ ВИЕ като ме удари критическата след няколко години
прая на ламята две чеванета да има с ко да се занимава и аз ша обикалям с джипа гимназиите...
 
От: подпис

@LiSicHkA за тебе какви слухове има че не даваш нещо а?
Май не си от дажните?
 
подписа е вързан и с репутацията според последния едит на правилата от миналата година (ама кои ли чете правилата) стартово всички имате достъчно репутация и като мине срока след регистрацията ако не е паднала има ъпгреид до можене да си сложиш...

пп ти си единсвения с червено барче във форума и ти гарантирам това не от админите а останалите потребители тук са сметнали така ... като си оправиш държанието и започнеш да печелиш с деиствията си уважение от останалите ще си имаш подпис.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе