подходяшто име за mp3 сайт :)

Morka

New Member
Сайтът ще бъде на тема за сваляне на песни. Моля предложете име .
 
Сайтът ще бъде на тема за сваляне на песни. Моля предложете име .

Здравей и добре дошъл. Малко поизпреварих админа. :)

Да предположим, че сайта е не е против авторските правила. За бг пазара ли ще го позиционираш? Ако да пробвай нещо с:

Muzikata.bg, или на .com. mp3zone и нещо такова. ;)
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

muzikata.net - е свободен, както предложи колегата по-горе. За друго, което се сещам - slusham.net - също свободен.
Успех с сайта и приятен престой тук!
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Според мен името mp3bg не е лошо мисля ,че е свободно на .ком :)
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Благодаря ви !! Името вече е избрано :)
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Щом ще се свалят песни нещата не изглеждат съгласувани с нашето законодателство. Морка ако ще качваш пиратска музика по-добре не го прави, ще имаш проблеми.
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

може ли малко да доуточниш какво имаше предвид :)
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Че нямаш право да предоставяш за сваляне авторска музика над която нямаш права. Това е незаконно и много бързо ще ти отлети сайта.
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Интересно ми е, какво се втурнахте да помагате на тоя неграмотник?
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Опитвам се да му обясня, че нещата не са така както си ги мисли - Ще си направя един сайт за музика, ще се убиват да свалят и аз ще правя пари от трафика :Д
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Опитвам се да му обясня, че нещата не са така както си ги мисли - Ще си направя един сайт за музика, ще се убиват да свалят и аз ще правя пари от трафика :Д

Добре де, интересно ми е, значи очакваш от един неграмотник да те разбере? Винаги съм казвал, че неграмотници нямат работа в интернет, те няма да успеят.
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Аз рядко се включвам, но реших след като никой не му е писал аз да се включа. Сега ако все още не му е ясно не е мой проблем :)
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Аз рядко се включвам, но реших след като никой не му е писал аз да се включа. Сега ако все още не му е ясно не е мой проблем :)

Абе ти добре си решил, и след като му обясни, тоя неграмотник ти задава тъпия въпрос: "Какво си имал предвид?" :lol: :cry:


Аз за това казвам, че неграмотника не е само неграмотник по писане, но и въобще!
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

само едно не ми е ясно моята неграмотност тебе какво те засяга ?
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Умните хора се дразнят, че неграмотните се мислят за грамотни.
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

няма никакво значение не е нужно просто да говори така :) исках мнение нищо повече.
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

това че си сложил 2-3 пунктуации не те прави грамотен :)
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

Ей, Morka, не е въпрос до пунктуациите, а до начина на мислене. Даже и когато грамотния човек изпусне някоя пунктуация или напише погрешно някоя дума, си личи, че е грамотен. И обратното - колкото и да се старае неграмотния си остава такъв. Един неграмотник е неграмотен не само в писането, но и в начина на мислене, в отношенията му с другите хора, в комуникациите, в правенето на бизнес... .

Но какво да ти обяснявам, ти си оставаш неграмотник, няма как да ме разбереш!
 
От: подходяшто име за mp3 сайт :)

само едно не ми е ясно отново какво те засяга ?
 

Горе