пощенска банка - интернет банкиране, активиране проблем.

naskobg

Well-Known Member
Днес си изкарах виза електрон карта от Пощенска банка както и интернет банкиране на същата сметка.
Дадоха ми потребител и парола .Въведох ги на сайта им за банкиране e-postbank.bg и ми искаше код за активация който получих в пощата посочен при регистрация на интернет банкирането. В скреч картата пише че след като въведа кода за активация системата "трябва да ме допусне" но проблема е че въвеждам потребителско име и парола и пак ми иска код за активация. Дали трябва да изчакам някакво време ?
някой който има интернет банкиране при Пощенска банка ако може да помогне за което мерси предварително.
 
Колега, съветът ми е да бягаш от пощенска докато е време. Много им е зле и банкирането и обслужването и таксите. Имам фирмени и лични сметки в 4-5 банки и личното ми мнение е, че пощенска са най-зле.
За конкретния проблем не мога да ти помогна, звънни на съпорта им да видиш дали ще успеят да съдействат. Банкирането им имаше и някакъв проблем с ИЕ при разписване на платежните - като стигнеш до там, ако още не си се отказал - ще помагаме. ;)
 
От: пощенска банка - интернет банкиране, активиране проблем.

Здравей,
Попринцип помня, че се искаше някакъв сертификат, който отнема 10-15 мин. да се получи.
И аз като теб не минах без да звъня на съпорта..слава богу бяха учтиви и компетентни и ме 'пуснаха' в системата.
АКО смяташ да получаваш пари от интернет, бягай от PostBank! Няколко пъти получавах пари, на 300лв вземат поне 30 такса, сиреч главата ти режат..
Та звънни им и ще те оправят ;)
Успех!
 
От: пощенска банка - интернет банкиране, активиране проблем.

значи трябва да изчакам..? мм добре..ама къде? на пощата която съм им дал?
за таксите..мисля да я ползвам за adwords и превод на не много големи суми..100-200 лв.
 
От: пощенска банка - интернет банкиране, активиране проблем.

Здравей,
Чакай сега.. ;д
Adwords ти скубят парите, а Adsense ти плащат, кое ще ползваш?
Ако плащаш няма такси, ако получаваш има и именно за това не ти препоръчвам да ползваш тази банка.
Просто завънни на 0800 18 000 и им кажи какъв ти е проблема.
успех!
 
От: пощенска банка - интернет банкиране, активиране проблем.

за adwords не адсенсе:)
тоест ще я ползвам за активация за adwords (нали взимат 5$ за активация)
иначе..маи наи добре да им звънна.
 

Горе