предлагам включване в група за пратки през ЕКОНТ

jobs

Member
НИЕ СМЕ С 24 % ОТСТЪПКИ ЗА СЛЕДВАЩИЯ МЕСЕЦ ако има някой желаещи пишете тук оставете контактно инфо
 
незнам за какви пари говорим
 
дайте да се чуем
 
Документално как стават нещата, фактурите от еконта всяка фирма ли си ги получава отделно. Имам интерес, аз го докарвам до 10 процента сам.
То 10 процента отстъпка си имаш по дефоулт като подготвяш пратките през OLX. :D
 
То 10 процента отстъпка си имаш по дефоулт като подготвяш пратките през OLX. :D
Да ама не и ако подготвяш през ееконт, казвам го ориентировачно за да се знае с калъв процент ще допринеса за групата
 
Колко е съответната сума - 20 лева на месец ли... :D :D Аман от тарикати...

Ако имаш достатъчно пратки месечно и не си много смотан - можеш да си договориш минимум 20 % отстъпка с личен договор, без тия групови простотии в момента.
 
Колко е съответната сума - 20 лева на месец ли... :D :D Аман от тарикати...

Ако имаш достатъчно пратки месечно и не си много смотан - можеш да си договориш минимум 20 % отстъпка с личен договор, без тия групови простотии в момента.
аман от разбирачи
 
д
 
Последно редактирано:
имаш ли пратки та се дуеш
ти сам си отговаряш и сам себе си питаш дали имаш пратки? не ти е добре.


Free + Shipping scam
 
Ама може ли още една тема да пуснеш, че от трите съществуващи не разбирам точно какво предлагаш?
 
ти сам си отговаряш и сам себе си питаш дали имаш пратки? не ти е добре.


Free + Shipping scam
добре съм достигнах 30 те процента
 
може спя нощем само между 2 и 5 .сигурно греша
 
Колко е съответната сума - 20 лева на месец ли... :D :D Аман от тарикати...

Ако имаш достатъчно пратки месечно и не си много смотан - можеш да си договориш минимум 20 % отстъпка с личен договор, без тия групови простотии в момента.
Как става
 
Питай в офисът, в който си пускаш пратките и ще ти кажат. Другият вариант е просто да им пишеш на мейла и ще ти обяснят. Стига да пращаш поне 100-200 пратки на месец
 

Горе