проблем с лейбълите

chedda

New Member
някой от вас при блогър има ли проблем със създаването на лейбъли.. Няколко пъти ми изписва "проблем със сървара, опитайте по-късно" а после след като пробвам пак - нищо..

кажете стъпка по стъпка как ги създавате да не бъркам нещо аз, но не ми се вярва тъй като преди съм ги правил без проблем.

Благодаря
 
не е от тебе , напоследък сървъра на блогър сбозва много често , на мен така ми дава адски често когато създавам хтмл елемент... няма причина за притеснения , просто блоггър сървърите не издържат понякога
 
От: проблем с лейбълите

Винаги когато пипам нещо във оформлението или другите хави от настройките в блогър първо ми дава грешка и след повторно натискане на бутона се извършва операцията... явно са го позаебали малко тоя блогспот... да видим :)
 
От: проблем с лейбълите

Винаги когато пипам нещо във оформлението или другите хави от настройките в блогър първо ми дава грешка и след повторно натискане на бутона се извършва операцията... явно са го позаебали малко тоя блогспот... да видим :)

Това зависи от темплайта, не знам точно как, но съм забелязал че при стандартните темплайти на блогър няма проблеми като буташ по оформлението ...
 
От: проблем с лейбълите

E какви ли не темпл смених, не става и не става. Голяма бъгавия..

Add a Page Element > Labels > преименувам го > отивам на текста и му избирам лейбъл.. не става, не ми изкарва списъка в индекса
 

Горе