проблем с phpbb2

The_MaStEr

New Member
Проблемът ми е следния когато си сложа темплеит различен от "subsilver" и не мога да регистрирам други потребители някои полета липсват в формата за регистрация.А на Xampp като сам го инсталирал всичко си е номално.


..carsinfo-bg.com това е форума може сами да видите проблема, за сега не сам слагал никаква информация понеже вчера след като инасталирах няколко темплеита ми се наложи да инсталирам форумът наново.


Мерси предварително:)
 
Последно редактирано:
От: проблем с phpbb2

Вашият потребител е създаден. Тези форуми изискват лично активиране на потребителя и в тази връзка на мейла ви е изпратен ключ за активиране. Моля проверете мейла си за повече информация
Кликнете тук за да се върнете на форумите
аз не виждам проблем..
 
От: проблем с phpbb2

Проблемът ми е следния когато си сложа темплеит различен от "subsilver" и не мога да регистрирам други потребители някои полета липсват в формата за регистрация.А на Xampp като сам го инсталирал всичко си е номално.


..carsinfo-bg.com това е форума може сами да видите проблема, за сега не сам слагал никаква информация понеже вчера след като инасталирах няколко темплеита ми се наложи да инсталирам форумът наново.


Мерси предварително:)
За всеки мод трябва да направиш темплейт промените отначало.
 
От: проблем с phpbb2

Проблема беше в системата нешо не ми възпримаше темплеитите сложих по стара и всичко се оправи
 
От: От: проблем с phpbb2

За всеки мод трябва да направиш темплейт промените отначало.
Зависи как инсталира мода. Ако го прави с изимод, няма нужда да поправя ръчно всеки темплейт. Друг е въпросът, че може да не върви съвсем добре инсталацията на мода в часта FIND.
 

Горе