програма за бързи печалби във WebMoney

wmdeals

New Member
Нашият софтуерен продукт "СветоФорекс" не е просто един от многото скриптове за мониторинг на WebMoney-курсове. Този продукт предоставя възможност за избор на най-изгоден вариант за обмен по всеки един от 32-та курса на обмен на WebMoney-борсата exchanger.ru, както и сравнение на курсовете с тези по стотиците авточейнджове. И най-важното: интерфейсът на програмчето е толкова опростен, че дори цифрите нямат значение! Продуктът за мониторинг и оценка на най-изгодните курсове "СветоФорекс" използва тройна светлинна индикация(червено-жълто-зелено), при това колкото по-ярко свети с определен цвят дадена клетка - толкова по-високи са шансовете Ви за бърза(или не много бърза) печалба!
 
От: програма за бързи печалби във WebMoney

Все още не мога да разбера какви са тези webmoneys.
 
От: програма за бързи печалби във WebMoney

вебмани е платежна система - същото като ПайПал или МаниБукърз

човек който печели от западни(англоезични) сайтове - си прибира парите през ПайПал (примерно)

човек който печели от руски сайтове(или през руски портали) - няма друг начин да си прибере печалбата освен през WebMoney
 
От: програма за бързи печалби във WebMoney

Сайта е голяма боза... :)

Сложих си реклама,отчете ми първия клик и повече неще... Не ви препоръчвам да използвате тази система.
 
От: програма за бързи печалби във WebMoney

Сайта е голяма боза... :)

Сложих си реклама,отчете ми първия клик и повече неще... Не ви препоръчвам да използвате тази система.

пич ти ся изобщо разбра ли кво каза?

ква реклама кви кликове бе алооо - webmoney е многомилионна платежна система а моят сайт е обменно бюро за webmoney - къде видя да се пускат реклами?

да не се бъркаш с борса.бг нещо? тия мижитурки обещаха още преди месец да махнат чуждата търговска марка от сайта си но за тяхно голямо щастие от webmoney нямат време да се занимават с мизерното им pay-per-click сайтче иначе досега да са изяли дървото...
 
От: програма за бързи печалби във WebMoney

Здравейте искам да си платя една програма в този сайт да ми обясните подробно какво да направя за да се абонирам ил незнам как се нарича ежемесечно плащане
 
От: програма за бързи печалби във WebMoney

Здравейте искам да си платя една програма в този сайт да ми обясните подробно какво да направя за да се абонирам ил незнам как се нарича ежемесечно плащане

я си прочети въпроса пак и ако и ти нищо не разбираш го перефразирай в нещо смислено
 

Горе