продавам голям STOCK

ivankatsulov

New Member
Здравеите на всички
Само за наистина заинтересувани
Предлагам голямо разнообразие на стоки за бременни и деца до 6 години,от облекло до детски колички и всички видове аксесоари

00393479447145
 
От: продавам голям STOCK

Страхотен номер си имаш обаче...

Благодаря за отговора
Бих искал да допълня че се намирам в чужбина,от 13 години живея в ИТАЛИЯ

Занимавам се с търговия от 25 години,за съжаление не съм много добър в чатенето( което е присъщо на вас младите),но бих искал да започна да работя и със моята родина, защото в ИТАЛИЯ може да се каже че се справям почти добре,виждайки обаче че нещата са много напреднали в България (в смисъл че сте много напреднали в онлайн продажбите) а аз съм малко изостанал ,но за сметка на това имам добри предложения,моля за вашата помощ и във същото време взаимна изгода от едно сработване от което имаме нужда всички.Не разбирам почти нищо от dropshipping но за малкото което научих мисля че ще бъде една добра идея. Говоря само за колеги които искат наистина да работим почтено.За всичко което говоря(като стока за която мога да испратя фото и която ще бъде фактурирана,по желание на клиента) е че го имаме на склад.Цените са по договаряне защото зависят от количеството.Общото количество е около 7000-8000 бр.
Всичко за жената от първа бременност(всички видове,поли панталони и т.н,до деца от 0 до 6 години,колички ,аксесоари дрехи и т.н) Разпродажба на голям магазин в ИТАЛИЯ
Обяснавам на кратко
Занимаваме се със изкупуване на закъсали или фарилали магазини,държавни изземания и прочие,ако имате нужда от каквато и да било вид стока(автомобили,селскостопанска техника,дрехи и т.н) ще бъдеме на ваше разположение за едно добро взаимодействие
За контакти[email protected]
или +393479447145 ... IVAN
 

Горе