продавам разработена идея за инвестиции - 1000 евро

@Borislav Angelov :

27067378_638986413120468_3042441461949859378_n.jpg

Една картинка, а толкова много истина :D
 
Всички сте умни, но и големи песимисти.
Имате дарбата, и от най- гениалната идея, да и искарате 1000000.. недостатъка.
То затова и не знам да има българин, станал богат и световно известен, с няква такава идея.
Богати българи има единствено, чрез мафия.
 
Всички сте умни, но и големи песимисти.
Имате дарбата, и от най- гениалната идея, да и искарате 1000000.. недостатъка.
То затова и не знам да има българин, станал богат и световно известен, с няква такава идея.
Богати българи има единствено, чрез мафия.

Ой, неразумнии юроде, поради что си толкоз проС

https://profit.bg/kompanii/vladimir-tenev-ili-balgarinat-s-kompaniya-za-13-mlrd-dolara/
 
Всички сте умни, но и големи песимисти.
Имате дарбата, и от най- гениалната идея, да и искарате 1000000.. недостатъка.
То затова и не знам да има българин, станал богат и световно известен, с няква такава идея.
Богати българи има единствено, чрез мафия.
Ти затова ли искаш там да влезе :D
 
Всички сте умни, но и големи песимисти.
Имате дарбата, и от най- гениалната идея, да и искарате 1000000.. недостатъка.
То затова и не знам да има българин, станал богат и световно известен, с няква такава идея.
Богати българи има единствено, чрез мафия.
Май ще ми се сбъдне мечтата... Да събера пенчев и борислав, след това да заснема видео, което ще кача в тубата. След това просто ще гледам как ставам милионер. :D :D :D
 
По нагоре питах за Българин в дето е забогатял по честен начин в БЪЛГАРИЯ... Все още няма отговори :)

Абе вие хора интернет нямате ли или не ползвате търсачки?

http://www.mediapool.bg/telerik-ofitsialno-stana-progres-news249286.html


После защо се чудим що има толкова Американофили и РУсофили, ми щото всички са българофоби!
 
Последно редактирано:
Абе вие хора интернет нямате ли или не ползвате търсачки?

http://www.mediapool.bg/telerik-ofitsialno-stana-progres-news249286.html


После защо се чудим що има толкова Американофили и РУсофили, ми щото всички са българофоби!

Много хубаво успя да намериш едни успели Българи. Ся ако зачекнем темата, защо аджеба, амерински и европейски фирми правят аутсорсинг в БГ. Само не казваите щото сме супер програмисти дето никъде другде по света ги няма...
 
Много хубаво успя да намериш едни успели Българи. Ся ако зачекнем темата, защо аджеба, амерински и европейски фирми правят аутсорсинг в БГ. Само не казваите щото сме супер програмисти дето никъде другде по света ги няма...

Значи, получи отговор на въпросът ти, сега проблем е, че съм бил намерил само един. :D Да прекарам няколко часа в търсене и да изсипя 10на страници с такива примери, щото теб те мързи, освен?

А ако човек във форум за предприемачество, какъвто е този, задава въпроса "защо аджеба, амерински и европейски фирми правят аутсорсинг в БГ" и не знае отговорът, то той трябва да преосмисли участието си в същия този форум :)
 
Май ще ми се сбъдне мечтата... Да събера пенчев и борислав, след това да заснема видео, което ще кача в тубата. След това просто ще гледам как ставам милионер. :D :D :D
Ще ми сбъднеш мечтата, ако не си на всяко гърне похлюпак. ;)
 
Абе аз много добре го знам, ама от това да доидеш в някаква забутана държава, да хванеш хора дето ще ти вършат работата и ще им плащаш жълти стотинки по "шанаджииска" работа здраве му кажи :)
 
Много хубаво успя да намериш едни успели Българи. Ся ако зачекнем темата, защо аджеба, амерински и европейски фирми правят аутсорсинг в БГ. Само не казваите щото сме супер програмисти дето никъде другде по света ги няма...

Очевидно защото могат да са по-конкурентоспособни ценово, ако аутсорсват в България, където заради по-ниските цени с 2-3 пъти по-ниски заплати се поддържа същият стандарт на живот като на Запад. Все повече български предприемачи се възползват от това, за да се класират на западните пазари. Това е един от аспектите на златната среда в България, която споменах.

Особено ако си говорим за София, според Евростат стандартът на живот е малко над средния за ЕС. С 2 000 лева заплата в България поддържаш стандарт като със средна заплата в Германия.

1.png
 
Абе аз много добре го знам, ама от това да доидеш в някаква забутана държава, да хванеш хора дето ще ти вършат работата и ще им плащаш жълти стотинки по "шанаджииска" работа здраве му кажи :)

Кое знаеш много добре? Я ми кажи тогава примерна стратегия по намирането на локация за аутсорсинг център на голяма глобална компания как се прави?
 
Ето една разработена идея от мен занимавам се с изграждане на ел. инсталации на промишлени и жилищни сгради, барове, заведения и т.н. За обект плащам от 5 до 10 % от печалбата.. чиста работа без напрежение :D :D
 
По нагоре питах за Българин в дето е забогатял по честен начин в БЪЛГАРИЯ... Все още няма отговори :)

има иновативни Български старт-ъпи, ама дали са забогатяли незнам :)

доколкото знам има 1-2 добри IT компании с добро развитие :)
 
вижте класацията на Chivas Venture за нашата страна
има добри попадения

дано да успеят на международния пазар :)

:D
 
По нагоре питах за Българин в дето е забогатял по честен начин в БЪЛГАРИЯ... Все още няма отговори :)
И аз визирах българи в България, но някои се правят на разсеяни.
 
Има адски много хора забогатели в България по честен начин!
Обаче , @пенчев няма да го разбере.. понеже "ДЪРЖАВАТА Е ВИНОВНА" :D :D :D
 
walltopia, imperia online, xssoftware, hanovete, chaos group?

Walltopia от къде на къде?
Или това да идеш някъде, да направиш нещо и после да се върнеш в БГ се счита за успех в БГ?

С другите онлайн игри не съм запознат, обаче за да направиш добър продукт, ти трябват програмисти, дизайнери и маркетинг. За всичко тоава трябва много сериозно финансиране. Та как са финансирани тези продукти?
 

Горе