продавам разработена идея за инвестиции - 1000 евро

да имаш поне 1 милион хора в меилинг листа ( активна ) при 1 долар възвръщаемост на месец ( средно 1 милион долара печалба на месец )

1 милион потребители тясно специализирани в дадена сфера ще ти носят поне 10-15 пъти повече печалба. Email маркетинга носи в пъти повече пари дори при 10 000 - 50 000 записани потребители, стига да им предлагаш услуги които са свързани с това заради което са се записали.
Ако имаш 1 милион рандом потребители тогава и 1000$ няма да изкараш на година.
 
1 милион потребители тясно специализирани в дадена сфера ще ти носят поне 10-15 пъти повече печалба. Email маркетинга носи в пъти повече пари дори при 10 000 - 50 000 записани потребители, стига да им предлагаш услуги които са свързани с това заради което са се записали.
Ако имаш 1 милион рандом потребители тогава и 1000$ няма да изкараш на година.
Дай ми ти 1 млн случайни потребители !
Аз щи дам 1000 $.
 
Не. Ако трябва ше ограбя спестяванията на баба ти и пак ше му платя.
Щото 1 млн потребители макар и рандом/случайни/ шибани - са си 1 млн. Толкова паплач струва не 1000 евраки а минимум десеткратно повече.
Даже и да не ми трябват тея мейли - ше ги препродам( кандидати много).
Щото всеки с повечко акъл, оценява стойността им
 
Последно редактирано:
Не бях чувал за предприемач от 3 години който няма възможност да инвестира 1000лв в идеята си.

важни са знанията и уменията :)

но да нямах пари тогава за качествен проект :)

въпреки това ситуацията е такава че в интернет маркетинга може да се успее и с малко пари,
но за да се създаде устойчив проект ( бизнес откойто да се изхранва човек ) трябват пари колкото за малък бизнес ( да има пари за грешки, платени добри курсове с ноу хау, консултантски услуги на успешни предприемачи, и много много реклама.. )

това е :)
 
Последно редактирано:
Абе тука всеки си мисли, че е "предприемач". Като ония от webselo, Кирил Йовев, който се нарича предприемач, а пише статии...
 
  • Like
Реакции: Sky
Абе тука всеки си мисли, че е "предприемач". Като ония от webselo, Кирил Йовев, който се нарича предприемач, а пише статии...
Webselo сам си бие шамари кат забрави да се обади на клиент
Сигурно ще ме помислите за мазохист, ама преди малко си опуках един здрав шамар, щото забравих да звънна днес на клиент. Човек трябва да си спазва обещанията, на принципа на моркова и тоягата - като е обещал да звънне, да звънне.

Ако звучи крайно това, хич не ми пука
1f642.png
:)))

Ваш, Кико
 
ох колко много внимание на една тема където няма нищо интересно и важно..

дайте да си говорим за това как да преборим гугъл да видим кой какво е постигнал как го е постигнал.. да правим опити..
 

Горе