Продава се: продавам сайт/борса за авточасти!

jasonborn

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
сайта е на 4 години, преди беше с друго име с това е от година. има над 13000 реални обяви! продава се с домейна и групата в фейса и хоста даже стига да може да се прехвьрли нямам опит, в суперхостинг е!, домейна изтича след 10 месеца. има вьзможност амтоморгите да си регистрират своя страница завьршваща на ....avtochasti.co http://richiauto.avtochasti.co/ и там са всички тяхни обяви! вграден форум! добавяне на новини и много подробно тьрсене + тьрсачка по кл. дума! давал сьм около година и половина по 60лв. на месец за реклама чрез google. цената е 1600лв. като просто информативно аз сьм дал над 3000лв.:)
http://avtochasti.co/
 
Последно редактирано:
От: продавам сайт/борса за авточасти!

Добър ден! А да попитам защо го продавате ? аз се интересувам със сайтовете в момента и даже мислиме да правиме сайт за същото!
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

Добър ден! А да попитам защо го продавате ? аз се интересувам със сайтовете в момента и даже мислиме да правиме сайт за същото!

продавам го защото започнах бизнес в друга сфера и нямам време за него а ми трябват пари за друг сайт свьрзан с бизнеса ми. според мен по-евтино няма да ти излезе ако го правиш от нулата. да не говорим за популяризирането поне още толкова. питали са ме разни чички но те нямат шанс, трябва човек с мерак и базови познания да го развива да качва новини да спами и тн. ако те интересува нещо пиши ми на лично!
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

Колко средно на месец прави приходи?

малко почти нищо, все пак това е сайт за обяви а не онайн магазин. не искам да звучи като заяждане но да ти кажа че ако имаше доволни приходи значи сьм постигнал всичко и няма смисьл да го продавам или ако го продам ще е на 3 пьти по-голяма цена, защтото това е цената на направата му само, така че аз продавам от там докадето сьм стигнал в развитието му на половин цена
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

attachment.php

не сьм фен на постването на личен чат ама такова тролстване от човек който няма интерес или пари за сайта това заслужава, и няма да питам кво общо имат неговите сайтове за обяви от 50лв. с моя който е супер сложен за направа и има 8 категории с 4 под групи всяка сьс своя тьрсачка,вграден форум и още много неща които в worpress темплейт от 30$ ги няма или няква готова система препродадена 200 пьти. смях иначе на рейтинг го докарваш :lol:
и не продавам посещения а сайт!
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

О, ти си се засегнал. :)
Не съм тролствал, имам интерес към сайтове, които имат посещения и бих закупил такъв. Поради същата причина реших да видя какво предлагаш срещу тези 1600 лв. Едва тогава щях да разгледам по-подробно "мега якия сайт".

След като ми написа, че прави 15,20,30 посещения... реших да ти върна отговор просто защото ми се стори, че си заблуден потребител, който се надява да изкара пари от сайта си, пък ти ще се окажеш тарикат.

Колкото до сайта - не знам кой те е излъгал, че е много добър. Колкото до посещенията.. дори това, което ми написа не е вярно. http://www.tyxo.bg/d/132024/daily
Колкото дали продаваш посещения или сайт.. .. без коментар.

И ти написах, че ако ти дадат и 1/3 от сумата трябва да си удариш гъза в тавана без никакви лоши чувства. Просто като пожелание да му вземеш максимума, ама ти явно си го приел вътрешно.

И отново без лоши чувства, а с пожелания за успех. :)
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

ок, все едно! не льжи "мега якия сайт" са твои думи! не помня да сьм искал мнение и оценки ако ти е скучно излез и си намери гадже! не си падам по мьже не ми пиши повече! а и да ми пишеш преди да си видял сайта си е тролстване виж сега как си видял сайта но за да продьлжиш да тролстваш. сайта сьм го заебал може и 10 години така да стои и да има 0 посещения няма да ти давам обяснения мишко! ти ще ми казваш как да си ударя гьза в тавана селяк не ми сери в темата като ти е скьпо ходи се ........! имам толкова неща за които да мисля че ме боли колко посещения има. който има интерес и вьзможност ще го развие. не мога да споря с дежурните философи измекяри за които повече от 50лв за сайт са табу защото самите те дотам само са достигнали и препродават теми от по 20$ и вече много отворени. джобните ми са повече от всичките ти сделки трейдьре хаха
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

Милионер, вземи си PR, че да не се излагаш пред хората.
Мишки са точно тези, които не знаят какво да напишат и почват да ръсят обиди.
Аман от нетърпящи критика хора, ей. :)

п.п. "моя който е супер сложен за направа и има 8 категории с 4 под групи всяка сьс своя тьрсачка,вграден форум и още много неща" - кво да лъжа.. само дадох по-кратко описание. :)

Не пиши повече, че няма смисъл и без тва. (с тоя пост ти давам отговор и сме Х, не ти пиша щот си търся гадже) :D
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

jasonborn, не е нужно да ръсиш обиди. Моля, да напишеш какви са месечните ти приходи от сайта.
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

приемете че няма приходи! продавам сайта както е! не продавам работещ бизнес сьс приходи! надявам се да сьм бил изчерпателен!:beer:
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

Кой би купил сайт без приходи и интерес ? Да си губи времето да го развива и в крайна сметка след твоите 4 години занимавка със сайта не си го направил популярен. Няма смисъл и да искаш толкова много пари.
Колкото до обидите ... Мога да кажа само, че това е олицетворение на ниска култура.
 
От: продавам сайт/борса за авточасти!

Кой би купил сайт без приходи и интерес ? Да си губи времето да го развива и в крайна сметка след твоите 4 години занимавка със сайта не си го направил популярен. Няма смисъл и да искаш толкова много пари.
Колкото до обидите ... Мога да кажа само, че това е олицетворение на ниска култура.

обидите бяха заради аругантното отошение на колегата. пьрво с непознат не се фамилиарничи и не му се казва за колко пари трябвало да си удари гьза в тавана! обявата може да бьде подминавана като нямаш интерес но да ми се дьржи сметка и тук да отговарям на вьпроси от рода''кой ще ти ги даде тези пари като еди кво си..'' си е пьлно тролстване и не знам админите защо го толерират! сега по темата... който иска такьв сайт ще попита програмиста си за колко ще му го направи и ако му се стори оферта моя, ще ми звьнне ако не здраве да е! спрете да спамите като ви е скьпо! от тук нататьк очаквам само потенциални клиенти да ми пишат а не тьрсещи доказване комплексарчета! всичко сьм описал ясно който има мозьк да разбере! :lol:
 

Горе