продавам сайт

От: продавам сайт

Изоооооооооообщо не ми прилича по ниииииитоо едно нещо на Joomla + компонента AdsManager

novdom-bg.net/component/option,com_adsmanager/page,show_category/catid,5/text_search,/order,0/expand,0/Itemid,31/lang,bulgarian/

може ли да си купя три за 2000 лв
отстъпка такоа...
 
От: продавам сайт

Я обоснови цената, че нещо не схващам. Гледах, мислих, чудих се ама за тая
смешка 1000 лева начално не си ли е яко изхвърляне. Тука да не ядем доматите
барабар с колците, че и с корените и част от оранжерията
 
От: продавам сайт

Както споменах е joomla с преработени от мен компоненти прочете ли целия ми пост ;) разбира се които желае мога да изброя всичко което съм добавил уникално. За по ясно компонентите използвани са два:
adsmanager и com_imoti

И двата са променени като код много. Вкарани са възможности за вип разплащателни системи и други опции с цел да се наподоби imot.bg като функционалност. Моля без нахващания тук сам за да продам труда си а не за да споря
 
От: продавам сайт

Zack много по смешни сайтове видях тук да се продават за много по странни цени. Интересно ми е кое ти е смешно точно?
 
От: продавам сайт

пояснение при следващо мнение с глупаво и безсмислено съдържание офертата отпада просто ми е пределно ясно че тук има и свестни хора и хора които разбират и хора които просто искат да си чешат пръстите.
 
От: продавам сайт

Ами че искаш сайт да продадеш сайт, който не е развит за много пари.
Това все пак е България ако не си го осъзнал. Както кликовете от
Adsense са много по евтини в БГ така и труда така и сайтовете и т.н.
Освен това знаеш ли колко сайта за имоти има в БГ на фона на това
че в момента няма голяма нужда от тях. Тоя сайт не може човека
да му избие парите години наред + ще има още много работа
и разходи по него. Ама вие нали сичките искате да забогатеете
за 1 ден. Арееееееееееее. У лявооооооо
 
От: продавам сайт

а ти какво искаш сайт разработен за 1 година за 100 лв ли или да ти продам за 1000 лв гоогле спри да ми спамиш темата както и да е предложението отпада тук не е мястото на което ще продавам моля някой администратор да изтрие темата!
 
От: продавам сайт

zack надявам се че си начеса пръстите интересно ми е какъв опит имаш за да даваш каквито и да било оценки за чужд труд.
 
От: продавам сайт

П.С. Желая освен темата ми да ми бъде изтрита и регистрацията тук.
 
От: продавам сайт

Не ми харесва отношението което проявявате към голяма част от потребителите бях го забелязал от отдавна, но сега ми дойде в повече не желая да бъда на такова място където сайтове правени на ОС системи със стандартни шаблони от хорица които не знаят какво е php да ми обясняват кое колко струва. Казах, че не съм тук да се над хващам исках да проведа търг главно със статистическа цел разбира се при добро предложение щях да продам сайта но целта ми бе друга сега предпочитам да бъде затрит или да го подаря на някой приятел от колкото да се занимавам.
 
От: продавам сайт

Желая освен темата ми да ми бъде изтрита и регистрацията тук.
на мен пък и пари да ми давате не искам да ми се изтрива регистрацията тук


bobo не си прав за отношението към потребителите ...това е тест за новите но когато човек е изнервен или неопитен може да реагира всякак но ти си знаеш най добре..
 
От: продавам сайт

Adi не ми е до тестове още в началото написах, че не искам темата да се пълни с мнения които не са им мястото тук исках да направя просто наддаване с маркетингова цел предимно и евентуално продажба защото това е проект който стои и не се развива. Не мисля, че тестове или както искате го наречете са нужни в случая още първото мнение беше надхващане.
 
От: продавам сайт

А що се отнася до факта, че имотите в момента в България са в застой това е вярно, но мисля че е пределно ясно, че системата може да се използва за автомобилен пазар и за още доста неща просто в момента е конфигурирана така.
 
От: продавам сайт

еми случва се понякога .....не е приятно да
 
От: продавам сайт

интересно ми е какъв опит имаш за да даваш каквито и да било оценки за чужд труд.

Ами имам доста опит в областа на комуникациите. Около 9 години.
Освен това повече от прекрасно знам какво значи това в България да не се
цени труда. Освен това, нещата които ти си променил на са нищо особено от
гледна точка програмиране. Казвам ти го като човек програмирал преди доста години
на c и асемблер. Това че променил нещо написано от някой ли ще ми кажеш че
струва 1000 лв и освен това смяташ ли че си го написал читаво.
А бе честно като е толкова читаво и си вложил толкова труд защо
го продаваш за толкова малко както ти твърдиш пари. Или викаш тука не вързаха,
ще ходя да намеря някъде балъци да ги прецакам. Аре със здраве
 
От: продавам сайт

na c и asembler братле още програмирам (любителски) не ми говори какво и как съм променял и дали е читаво.Балъци не търся дори ако не забеляза предложих и поддръжка с цел отстряняване на бъгове. Както и да е спи спокойно както казах предложението отпада. Купувайте блогове явно е на мода wordpress не е готов CMS

п.с. в този ред на мисли дори не разбирам защо ти отговарям
 
От: продавам сайт

и само пояснение според мен никак не си наясно какво изобщо е променено а що се отнася до моят опит не искам да го коментирам но нека не се надхващаме за глупости не мисля че тук е цирк. Хайде със здраве.


cout <<"bye";
 

Горе