продавам тема за wordpress

От: продавам тема за wordpress

Ма то всъщност аз не видях лицензна информация за темите, тъй че май нема проблем да я продава.
 
От: продавам тема за wordpress

На мен ли ми прави само впечетление или най-долният банер от ляво е намацан от пейнта, защото отдолу е имало нещо друго :О??
 
От: продавам тема за wordpress

На мен ли ми прави само впечетление или най-долният банер от ляво е намацан от пейнта, защото отдолу е имало нещо друго :О??

не само на теб, намацан е :)
 
От: От: продавам тема за wordpress

Да бе за 1$ някой луд да има шанс ако иска да те осъди... голям бизнес, няма що
Точно обратното имах в предвид - това е най-смешния начин да се мъчиш да излъжеш някой за 1$.Автора вече трябва да се е досетил,че не става така ...
 
От: От: От: продавам тема за wordpress

Точно обратното имах в предвид - това е най-смешния начин да се мъчиш да излъжеш някой за 1$.Автора вече трябва да се е досетил,че не става така ...

Не усетих иронията :) Иначе то че става така, става... заблудени дал господ. Ама лично на мен ми се вижда идиотско.
 
От: продавам тема за wordpress

Темата не е моя , просто съм превел всички теми в съдържанието както и инструментите и plugin-nite

Не виждам какво лошо има само дето съм забравил в заглавието да пиша на бг.

Превеждал съм я 3 часа , апак и който иска то си е негова работа.

Трябват ми пари в момента затова превеждам теми да не се занимават хора ама все ще има като вас хора да не признаят труда на хората
 
От: продавам тема за wordpress

Тц тц тц , то бива наглост ама.. :)
А тоя дето е правил темата има ли си идея, че си вадиш или по-скоро се опитваш да си извадиш кинта от труда му ?
 

Горе