продавам фирма Еоод

За разлика от Станимир на никого нищо не предлагам в тоя форум, който вече се е превърнал в сварталище на амбулантни търговци, пишам програмисти и ковид конспиратори.
Просто разиграваме сеира, да върви забавата.
Винаги е било така, просто след ъпдейта на системата изчезна инструмента с който подръжаше екосистемата що годе чиста
 
За разлика от Станимир на никого нищо не предлагам в тоя форум, който вече се е превърнал в сварталище на амбулантни търговци, пишам програмисти и ковид конспиратори.
Просто разиграваме сеира, да върви забавата.
Предвид че твойта клиентела е концентрирана в един доста по-смешен форум, не го разбирам много това фърчене в облаците :D
 
Предвид че твойта клиентела е концентрирана в един доста по-смешен форум, не го разбирам много това фърчене в облаците :D
Мойта клиентела нали си купува от мен общо за по над милион на година, да са живи и здрави.
А вие клиентелата от амбулантни търговци дето я делите със Станимир, не знам дали не е дори по-смешна от тия в "доста по-смешния форум" дето го споеманваш.
 
Мойта клиентела нали си купува от мен общо за по над милион на година, да са живи и здрави.
А вие клиентелата от амбулантни търговци дето я делите със Станимир, не знам дали не е дори по-смешна от тия в "доста по-смешния форум" дето го споеманваш.
Първата ми клийнтела навремито се състоеше от дрипави пакистанци в Дигиталпойнт форума.
После 6 години си клатех краката.

Мисля че пак съм на прав път :)
 
Последно редактирано:
Първата ми клийнтела навремито се състоеше от още по-дрипави пакистанци в Дигиталпойнт форума.
После 6 години си клатех краката.

Мисля че пак съм на прав път :)
Който може - може.
 
222222222.png

много умно седмак
умен съм си така е
 

Горе