продавам AdWords ваучер

От: продавам AdWords ваучер

И аз получих такъв мейл.
А искам да попитам реално може ли да се използва напълно безплатно този ваучер?
 
От: продавам AdWords ваучер

*Промоционалният код може да се използва само за профили, които не са по-стари от 14 дена. Ваучерът може да се използва за AdWords реклама. Само един промоционален код на рекламодател. Рекламодателите трябва да са от България. Трябва да заплатите еднократна активационна такса от 10лв., за да активирате новия си AdWords профил. Ако не искате да бъдат начислени допълнителни разходи извън размера на ваучера от 55 лв, може да спрете профила си по всяко време. За пълните правила и условия моля посетете www.google.bg/intl/bg/adwords/coupons/terms.html
Имейл предпочитания: Ние Ви изпращаме този имейл, тъй като Вашия профил индикира желанието Ви да получавате специални оферти за други Google продукти. Ако не желаете да получавате подобни имейли за в бъдеще, моля посетете Вашата страница с настройки www.google.com/analytics/settings/my_account (изисква се логин в Google Анализи), махнете отметката до 'Special Offers' и кликнете на 'Save Changes.'
 
От: продавам AdWords ваучер

ако някой иска за 15 еуро 55лв. вау4ер за адворлдс
 
От: продавам AdWords ваучер

Пич нищо лично, но Аз ваучер от 20$ съм го вземал за 1$ и за 50Евро или 50 Паунда има в DP по 10-15 $ така, че малко неизгодна ми се струва тази оферта .. ;)
 
От: продавам AdWords ваучер

и аз имам такъв..мога да го дам за 8-9$ ако някои иска.
 

Горе