продава се малък сайт с обяви за автомобили

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
прави по 120-150 уникални дневно - само от гугъл и гбг и 1200 -1500 импресийки
има го по първите страници на търсене на примерно
автомобили втора ръка
автоборса втора ръка
и подобни
сайта беше експеримент за обяви за автомобили с wordpress
но закривам лабораторията :) - просто подобен род сайтове не са ми по вкуса

[url]www.avto2mobil.com[/URL]

120 долара в peypal
 
От: продава се малък сайт с обяви за автомобили

здравей, можеш ли да ми дадеш малко повече статистика за сайта който продаваш [url]www.avto2mobil.com[/URL], носи ли някакви приходи, посещенията от каде идват, ако е възможно статистиката за приходите да е с скриншот
 
От: продава се малък сайт с обяви за автомобили

ич хабер си нямам какво и колко носи
сайта е със 120 уникални - дори не съм си играл да му правя специални банери мисля а съм взел някои от другите ми сайтове ...
колко да носи според теб тоя сайт с така разположени сайтове ? той има 120 уникални не 1500 че да го гледам какво ...чай да проверя

.. хммм банера които е горе има 5 долар аи нещо за месецц ухууу много бре а тоя долу в обявите 2 и нещо .... евалата не съм очаквал - да взема да си поиграя да му наслагам банерите по добре като ми спре мързеливата жлеза да отделя таковата там ... каквото отделя :) а дотогава да виси така

как може да питате за доходи за подобен сайт - май се чудиш какво да питаш и си видял какво питат другите а :)
един сайт печели толкова колкото ти го накараш да печели :)
браво на сайта избило си е и хоста и домейна доволен съм ;)

скрииншоти чак ... ако държиш ще направ... в първия пост пише откъде са посещенията :) не го ли прочете ?

наздраве дружина допивам бирата... и ботъла мятам за рециклиране на под масата аз се мятам в леглото
 

Горе