Продава се: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Статус
Not open for further replies.

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте, колеги!
Станаха вече прекалено много нещата, които се опитвам да развивам и поради това се налага да се освободя от някои от тях.
Продавам агрегатор на оферти за колективно пазаруване, който се намира в подписа ми.
Продава се заедно с домейна (5 буквен БГ домейн към Суперхостинг, валиден до 10.05.2015г.) и facebook страница с над 7000 фена.
Работи с Grabo.bg(17.01 лв), Deals.bg(8.59 лв), Lapni.bg (64.93 лв), Grupovo.bg(46.44 лв), Onfire.bg(4.61 лв) и др.
Посочил съм натрупаните суми към днес, имаше и други, към други сайтове, но някои от сайтовете си промениха дизайна си (без афилиейт програмата си) и така си и останаха (OZO, grupo и др). Ще дам профила, ако ги върнат отново, сумите ще може да си ги поискате. Подготвени са нещата, за да може сайта да започне да работи и с RIO (говорено е с тях, имаме зелена светлина и профил, трябва само да се качи и настрои XML файла).
Агрегатора работи с XML файлове от сайтовете. Системата е къстъм. Административния панел е доста функционален, има добавени места за реклами и т.н. Всичко го получавате с профилите, за да продължите работата си, като изключим грабо акаунта, защото е мой личен, т.е. сумата в Грабо е просто показателна.
Посещенията варират в широк дизапазон (между 50 и 500 уникални дневни), зависят от офертите, дните, сезона и т.н. От посещенията, разбира се, зависи и печалбата - между 1 лв и 10 лв дневно (имало е моменти, когато е изкарвал и по повече, и по по-малко). Сайтът не е рекламиран, PR1 е. Правена му е първоначална SEO оптимизация. Напоследък не му обръщам много внимание и дневните печалби и посещения са паднали и са между 50 и 150 уникални дневни.
Няма наказания от Google.
За цена не знам каква да посоча. Ако трябва да посоча труда, който съм хвърлил по сайта, цената ще е доста висока.
Слагам цена от 1200 лв, което разбира се означава, че предложения от рода на "300 марки и 1 прасе" ще се игнорират. Не се интересувам от бартери, лизинги и прочие.
Моля без спам!
Как ще се процедира при продажба? Не ме интересува iTrader рейтинг, при сключване на сделка пред нотариус, ще искам парите. След това ще получите базата данни, профилите, паролите и т.н.
За контакт с мен - ЛС
 
Последно редактирано:
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Мерси за проявения интерес, но продавам всичко в комплект. Не бързам, сайта си прави пари, просто нямам време да се занимавам, а ще ме е яд ако сайта проста западне, защото само аз си знам колко усилие и време съм хвърлил, за да го изградя и развия.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Интересуваха се хора. Засега нищо съществено. Отговорил съм на всички, които проявиха интерес. Вдигам темата и очаквам предложения.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Не, продава се всичко, в комплект - система, домейн, базата данни, сайта, профилите с пароли и т.н.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Ако искаш наистина да го продадеш обяви го на търг може да участвам
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Какъв е смисъла? Търга ще има стартова цена и тя пак ще бъде над 1000 лв.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Има посочена ориентировъчна цена в темата.
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Здравей,
Сайта ти за 6 месеца съществуване е направил 23 лв. всеки месец. Мога да ти предложа бърза сделка - умножавам по 10 и мога да ти дам 230 лв. до ден - два ;) manol.trendafilov / at / gmail.com
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Здравей,
Сайта ти за 6 месеца съществуване е направил 23 лв. всеки месец. Мога да ти предложа бърза сделка - умножавам по 10 и мога да ти дам 230 лв. до ден - два ;) manol.trendafilov / at / gmail.com

Мога да ти дам бърз отговор: НЕ.
Това, че не ми остава време, за да се занимавам с него и неговото популяризиране въобще не означава, че ще го подаря на някой.
Ако някой иска сайта, ще бъдат разглеждани и обсъждани предложения на минимум трицифрени суми, започващи с 8** (но с предложения в трицифрения сектор си запазвам правото да предоставя на купувача профили без натрупани суми или с минимални такива).
 
От: работещ сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Актуализирам темата към днешна дата. Цената става конкретна - 1200 лв и включва натрупаните суми към датата на закупуване, всички афилиейт профили, които съм посочил, домейна и facebook групата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе