разплащане с алертпей

rumen47

New Member
Регестриран съм с алертпей в Юникредит Булбанк с две дебитни карти:нормална и визаелектрон. И двете карти са в лева. Парите, които се прехвърлят чрез алертпей в банката са в долари. Как се извършва и от кого обмяната на доларите в лева?
 
От: разплащане с алертпей

Обмяната се извършва от Юникредит Булбанк по курса на деня на банката.

пп. Каква е тази "нормална" дебитна? Това означава ли, че Visa Electron е ненормална дебитна? :)
 
От: разплащане с алертпей

Регестриран съм с алертпей в Юникредит Булбанк с две дебитни карти:нормална и визаелектрон. И двете карти са в лева. Парите, които се прехвърлят чрез алертпей в банката са в долари. Как се извършва и от кого обмяната на доларите в лева?
БлагодаряІ Под "нормална" разбирам "стандартна". Има ли броблем с регистрацията в Алертрей с такава карта. Когато се регистрирах в алертпей нямаше проблем.
Извинявайте, но просто се страхувам дали ще си получа парите. Не съм банков специалист. Още един път БлагодаряІ
 
От: разплащане с алертпей

дори и стандартна незнам какво е аз знам виза , виза електрон , маестро (мастър) , дискавъри , американ експрес...
 
От: разплащане с алертпей

БлагодаряІ Под "нормална" разбирам "стандартна". Има ли броблем с регистрацията в Алертрей с такава карта. Когато се регистрирах в алертпей нямаше проблем.
Извинявайте, но просто се страхувам дали ще си получа парите. Не съм банков специалист. Още един път БлагодаряІ

Принципно, при интернет-разплащания се ползват карти, които имат card verification number (трите цифри отзад) , т.е. кредитни или дебитни тип Виза Електрон, така че ако ще превеждаш пари онлайн, то със "стандартната" (ако имаш предвид дебитната Maestro, а не Visa Standard, която си е кредитна) ще имаш проблеми. За получаване не мисля, че ще имаш проблем, щом са ти я приели при регистрацията, но все пак за препоръчване в интернет плтежна система е карта с CVN.
 

Горе