Продава се: сайта за био храни и фейсбук страница

От: сайта за био храни и фейсбук страница

Аз може и да повторя мнението на някой колеги, ама реално погледнато продаваш сайт, който има само 34 статии ( не разбрах продукти качени има ли) които излиза на първо място. Сега, сори ама - едно е да излизаш на първо място ,друго е да имаш полза от него. Изобщо, защо си си мислил, като си набивал тези пари, че ще си ги върнеш? Може, да, ама в твоя случай, продажби май реализирани нямаш, така че, мнооооого съмнително да ги върнеш.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Един вид набил си едни пари, няма никаква възвращаемост и си решил, че ще си върнеш някаква част от вложеното? Няма такива балъци тук, или изкарва някакви пари и се купува или не изкарва никакви пари и си ти стои в рамка да го сложиш. Онлайн бизнеса е като офлайн бизнеса, ако няма приходи това не е бизнес, това е някаква детска занимавка с някакви очаквания.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Един вид набил си едни пари, няма никаква възвращаемост и си решил, че ще си върнеш някаква част от вложеното? Няма такива балъци тук, или изкарва някакви пари и се купува или не изкарва никакви пари и си ти стои в рамка да го сложиш. Онлайн бизнеса е като офлайн бизнеса, ако няма приходи това не е бизнес, това е някаква детска занимавка с някакви очаквания.

да съм писал някъде, че продавам бизнес с еди колко си приходи? не съм го развил дотолкова, че да е на печалба. ако има печалба един сайт, кой нормален човек ще го продава ? само депутати могат да вземат за жълти стотинки и да печелят милиони. нека не мислим по тоя феодален начин.
продавам краен продукт: интернет сайт с фейсбук страница.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Собственик съм на онлайн магазин за био храни .
Платформа Wordpress.
Сайта е на около година, с уникални статии и описания на продукти писани от копирайтъри. Има изграден link building.
Има платен хостинг и домейн до края на 2015 година. Има ключови думи, които излизат на първо място в Гугле.
Към сайта се продава и фейсбук страница с 500 фена.
Капиталовложенията са на стойност 2800 - 3000 лв. лв.

Продажна цена - 2000 лв. Може и с посредници.
За повече информация на ЛС или на тел. 0896803717

Ако бяхте написали нещо като "търся някой да изработи сайт за он лайн магазин с 30-40 примерни продукта, дизайн, домейн, хостинг и т. н.", картинката щеше да е доста различна. Не съм виждал сайта, но едва ли някой щеше да Ви го направи за цената, на която го продавате.
И не знам защо, сайтовете, които се продават, не се обявяват публично, а трябва да се пишат ЛС. Най-много 20-30 заинтересувани да го отворят.
Продаваше се един сайт за валута, поисках да го видя като потребител на информацията, ама не стана.
Голяма тайна, от която не печели никой.
Поздрави
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Ако нямате интерес и смятате че инвестицията не си струва просто не пишете негативни мнения. По този начин възпрепятствате сключването на сделка. Или преговаряйте за по- ниска цена.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Може ли на ЛС сайтчето?
 

Горе