сайтът на nova блокиран

ghost

Member
Сайтът novatv. bg ми го отваря като атакуващ сайт О_o някой май го е хакнал

Blinky

Owner
От: сайтът на nova блокиран

Сайтът novatv. bg ми го отваря като атакуващ сайт О_o някой май го е хакнал
Да, и при мен ми го отваря така. Предполагам че имат някакъв шит в кода, който е лепнат от хостинг провайдъра им. Да си го изчистят, и да обиколят най-извесните им страници, защото те са предизвикали най-голям интерес.

Това се превърна в много голям проблем напоследък, не само те са имали такива атаки тези дни. Така че внимавайте. Бях писла тема по случая преди време. Дано да се оправят скоро. 8)

Bitex

Member

omFg :) ... Утре ще има скандали в ИТ отдела им усещам :)

Blinky

Owner

omFg :) ... Утре ще има скандали в ИТ отдела им усещам :)
Това е адски дескриминиращо. В крайна сметка ще сменят екипа и хостинга, но хакове винаги ще има. Преди няколко дни го направиха с друга медия - FoxLife, така че не е нещо ненормално. ;)

Bitex

Member

Никой не е казал че ще сменят екип или хостинг. Просто ще има някой др. приказка на криво :)

po_taka

New Member

все пак ТОВА ИМ Е РАБОТАТА
не може тоя код да седи ДНИ и никой нищо.... не дни а часове, даже минути не трябва да седи на сайта !

ghost

Member

при мен още е блокиран не знам как при теб е добре

qNuZoV

Banned

При мен е блокиран ...

Незнам защо НОВА се излагат сайта им да стои като атакуващ

TretiKolovoz

Well-Known Member

Преди малко в новините се похвалиха, че сайта им е много посещаван. А това, че Гугъл казва, че сайта е вредоносен не значи, че е вярно.

ghost

Member

не знам защо са се фалили като аз все още не мога да го посетя, още ми е атакуващ това е срамота 15:00 стана а вчера към 10 мисля, че го забелязах

alexer

Active Member

При мен и вчера и днес е атакуващ, а неползвам google toolbar.

stiflar

Member

Стифлар - сайта все още си е атакуващ/ Явно ти не ползваш Google Toolbar, който блокира тези сайтове.

Не ве не го ползвам, но ако не се лъжа и лисицата ги блоква, ама няма проблем :)

Blinky

Owner
От: От: сайтът на nova блокиран

Не ве не го ползвам, но ако не се лъжа и лисицата ги блоква, ама няма проблем :)
Още е блокиран. А Г щом го е ранкнал така, значи нещата не вървят на добре. А как може да се похвалиш за сайта си, като в момента яко е зле. :) Това не е в стила на сериозна медия. Защото и сайта им е медия. :)

Това е SQL инджекшън, да се стегнат тези от поддръжката на сървърите защото щом са ги пробили така лошо, пак ще пробват. И след като са влезли да си сложили булшита в кода им. :)

Само не мога да разбера защо не е имало реакция до сега? Не ми се вярва да е толкова голям проблем, а и са големи бастуни ако нямат обяснение по въпроса. :)

TretiKolovoz

Well-Known Member

Погледнах сорса и не видях нищо особено. Сигурно има някакъв подозрителен елемент, който всъщност е безобиден.

Горе