Аукцион за: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
За ключ

След като прочетох различните правила, продавам на търг с явно наддаване агрегатор на оферти за колективно пазаруване, който се намира в подписа ми.
Продава се заедно с домейна (5 буквен БГ домейн към Суперхостинг, валиден до 10.05.2016г.) и facebook страница с над 13000 фена.
Работи с Grabo.bg, Deals.bg, Lapni.bg, Grupovo.bg, Onfire.bg и др.
Има натрупани различни суми в профилите, всички профили и пароли за афилиейт, без този на Грабо ще го предоставя на бъдещия собственик. Подготвени са нещата, за да може сайта да започне да работи и с RIO (говорено е с тях, имаме зелена светлина и профил, трябва само да се качи и настрои XML файла).
Агрегатора работи с XML файлове от сайтовете. Системата е къстъм. Административния панел е доста функционален, има добавени места за реклами и т.н.

grabi_admin.jpg

Посещенията варират в широк дизапазон (между 50 и 500 уникални дневни), зависят от офертите, дните, сезона и т.н. От посещенията, разбира се, зависи и печалбата - между 1 лв и 10 лв дневно (имало е моменти, когато е изкарвал и по повече, и по по-малко). Сайтът не е рекламиран, PR1 е. Правена му е първоначална SEO оптимизация. Напоследък не му обръщам много внимание и дневните печалби и посещения са паднали и са между 50 и 150 уникални дневни.
Няма наказания от Google.
Как ще се процедира при продажба? Не ме интересува iTrader рейтинг, при сключване на сделка пред нотариус, ще искам парите. След това ще получите базата данни, профилите, паролите и т.н. Бъдещият собственик поема таксите по прехвърляне на сайта и домейна (12 лв за прехвърляне на БГ домейн и таксата за нотариус).
Как се класира сайта по някои ключови думи

Начална цена на търга: 600 лв
Стъпка: 50 лв
Купи сега: 1000 лв
Край на търга 48ч. след последната оферта.

Контакт с мен - ЛС.
 
Последно редактирано:
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Ей тва ако не е наглост не знам....
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

За кой път се пуска нова обява за този сайт?
Аз знам за поне 3 вече :) :)
 
Последно редактирано:
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Нека бъдещия купувач да се запознае с тази тема, чисто информативно, тя е публична и достъпна за всички.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58725
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Първо казвате, че нарушавам правилата, после да си оправя цената, след това искате друг търг за сайта, после пък много обяви стават. Ясно е, че не мога да угодя на всички, но който не го интересува, просто да не участва в търга, а не само да ми спами темата. До сега аз ничия тема не съм спамил, ще ви помоля да се отнасяте по същият начин!
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Аз спам не виждам в темата?
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Спамът представлява нежелано съобщение. Сега вече виждаш ли спам? За мен всяко съобщение извън темата на търга, т.е. освен наддаване е нежелано. Ще ви помоля за втори път да се опитате да се контролирате!
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Предния дето беше уж спечелил търга каза че би дал 1000 лева , що направо не се разберете с него :)
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

За да се добави нов сайт какво се изисква?
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Да се свържете със сайта, с който искате да работите, да се договорите с тях, те да ви дадат подходящ xml и да настроите скрипта кога да взима офертите и да публикува.
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

За 3 месеца, никаква промяна в цената ?
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

По-надолу от това - здраве. :)
Аз не бързам да го продавам, сайта си печели. Подаръци няма да правя. Все някой ще се намери някога. Ако не - здраве да е - ще му отделям по-малко внимание и ще си го държа. :)
 

Горе