Продава се: сайт за онлайн преводи

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте,
Продавам си сайта http://www.online-prevodi.eu/
Сайтът е на Joomla 1.5 и се класира на топ 5 страници в Google по доста ключови думи (онлайн преводи, prevodi и др.).
Предлагат се преводи(устни и писменни) на над 20 езика, сред които и някои доста рядко срещани (като японски и хърватски например), както и легализация на документи.
Работим на схемата, че всичко се заплаща преди да извършим услугата, защото съм се напарил 1-2 пъти в началото от разни измамници.
Хостингът и домейна струват 60 лв на година. Платени са до 20.12.2016г.

Отделно от прикачените обороти са парите на ръка (които не мога да докажа) или преведени по Еконт (които обаче мога да докажа с извлечения, ако се наложи).

Оборот за 2015:
smetka.jpg

Оборот за 2016 до сега:
smetka2.jpg

Печалбите са около 50 % от оборота.

Как се класира сайта по някои думи: https://serpstat.com/domains/search?query=online-prevodi.eu&from=prodvigator

Сайтът ми има няколко редовни клиенти и немалко нови. Освен с преводи, се занимаваме и с копирайтинг услуги на английски и немски. Продавам го, понеже ми трябват пари на куп за реализиране на друг проект, който ще отнема по-малко от времето ми.
Срещу сумата човекът получава сайта, пароли за достъп, базата данни на преводачи, домейна, хостинга, мейл акаунта, указания за по-нататъчна работа и 1 месец съпорт от моя страна.. Ще покажа и извлечения от сметката ми и Еконт, при поискване.

Сайтът е качен за продажба на доста места на цена 3000 лв. Като цяло търся по-бърза продажба.
Цената за форума е 2000 лв и при сериозен купувач, ще претърпи лека корекция.

Сайтът и всичко прилежащо към него ще се прехвърли при нотариус с безсрочен договор за ползване на интелектуална собственост. Ще подпиша и декларация, че аз няма да се занимавам с това в близките 5 години, за да може новия собственик да е сигурен, че аз няма да му продам сайта и да продължа да си комуникирам с клиентите.

За контакти с мен - ЛС или на тел. 0884022477
 
Последно редактирано:
Сайтът все още се продава и си работи. Прикачам актуален оборот по сметката му:

ot4et-jpg.14505


За около месец и половина в края на годината толкова.
 

Прикачени файлове

  • ot4et.jpg
    ot4et.jpg
    95.8 KB · Преглеждания: 39

Горе