сайт за преводи с база данни за преводачи

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте,
насочил съм се към друга ниша и заради това си продавам сайта
Сайтът има поща, към която се препращат запитванията от сайта. Платформата на сайта е joomla 1.5.15
От скоро сайта има и фейсбук страница с малко, но реални фенове.
Сайтът генерира приходи от преводи, като мога да предоставя разпечатка за постъпленията последните 12 месеца.
Цена: 1000 лв 950 лв 900 лв
 
Последно редактирано:
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

oborot.jpg
Това е оборотът от сайта от началото на годината според разпечатка от банката. Печалбата е повече, защото една част от оборота ми беше дадена на ръка при устен превод.
Хостинга и домейна са платени до 12.2013г.
 
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

Дай ми повече информация на ЛС ако е възможно.
 
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

Какви са посещенията на сайта, преводачите от цялата страна ли са ? Има ли списък с клиенти?На какви сте работили до сега /средно за писмен превод/. Благодаря
 
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

От декември 2010 до сега сайтът е генерирал 13773 уникални посещения. Преводачите са от цялата страна и при писмен превод се работи по мейла. При устен превод, нещата стоят по различен начин, но там и заплащането е по-високо. Конкретни цифри ще предоставя при лична среща. По-горе съм прикачил какъв е оборота от началото на годината.
 
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

Предполагам със сайта върви и база данни с преводачи, техните компетенции, ниво на владеене на език и др. професионални характеристики.
 
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

Да, така е. Всички преводачи са или със завършила филология или имат изкарани курсове и солиден стаж като преводачи.
 
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

Последна корекция в цената - 900 лв, под тази цена няма да го продам.
 
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

Отново вдигам темата. Разговарях с няколко човека, но все още нищо сериозно.
 
От: сайт за преводи с база данни за преводачи

Продава ли се все още сайта?
 

Горе